Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

П'ять американських штатів можуть в листопаді легалізувати спортивні ставки

Легалізація беттінгу

Через економічні втрати, які понесли бюджети американських штатів, місцеві конгресмени, сенатори і губернатори почали замислюватися над пошуком додаткових джерел поповнення скарбниці і гемблінг знову почали розглядати як один із способів.

Уже в листопаді місяці уряду Південної Дакоти, Арізони, а також штату Меріленд розглядатимуть питання про легалізацію спортивних ставок в своїх регіонах, а конгресмени штату Колорадо, в якому беттінг вже має легальний статус, хочуть підняти рівень максимально допустимих ставок (зараз максимальний розмір однієї ставки становить 100$).

Читати також: Новий губернатор Кентуккі хоче легалізувати онлайн-гемблінг

У свою чергу штат Небраска буде розглядати питання про можливість відкриття гральних закладів на території свого штату.

У штатах Луїзіана і Меріленд ці ініціативи виглядають більш "туманними", оскільки в проектах законів про легалізацію беттінгу дуже мало механізмів регуляції і якщо вони все-таки реалізують цей закон, то весь наступний рік піде на опрацювання механізмів впровадження та регуляції.

Більш того, в Луїзіані голосування по легалізації ставок буде проводитися по окремих регіонах, а не в усьому штаті цілком, через що беттінг там може бути дозволений там не скрізь.

Якщо хоча б три штати все ж легалізують спортивні ставки, то бетінг буде вже легальний в половині штатів США. Це здається цілком імовірним, враховуючи відчайдушні спроби місцевих чиновників знайти додаткові джерела фінансування місцевих бюджетів, щоб заробити собі невеликі політичні преференції перед виборами.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.