П'ять американських штатів можуть в листопаді легалізувати спортивні ставки

Легалізація беттінгу

Через економічні втрати, які понесли бюджети американських штатів, місцеві конгресмени, сенатори і губернатори почали замислюватися над пошуком додаткових джерел поповнення скарбниці і гемблінг знову почали розглядати як один із способів.

Уже в листопаді місяці уряду Південної Дакоти, Арізони, а також штату Меріленд розглядатимуть питання про легалізацію спортивних ставок в своїх регіонах, а конгресмени штату Колорадо, в якому беттінг вже має легальний статус, хочуть підняти рівень максимально допустимих ставок (зараз максимальний розмір однієї ставки становить 100$).

Читати також: Новий губернатор Кентуккі хоче легалізувати онлайн-гемблінг

У свою чергу штат Небраска буде розглядати питання про можливість відкриття гральних закладів на території свого штату.

У штатах Луїзіана і Меріленд ці ініціативи виглядають більш "туманними", оскільки в проектах законів про легалізацію беттінгу дуже мало механізмів регуляції і якщо вони все-таки реалізують цей закон, то весь наступний рік піде на опрацювання механізмів впровадження та регуляції.

Більш того, в Луїзіані голосування по легалізації ставок буде проводитися по окремих регіонах, а не в усьому штаті цілком, через що беттінг там може бути дозволений там не скрізь.

Якщо хоча б три штати все ж легалізують спортивні ставки, то бетінг буде вже легальний в половині штатів США. Це здається цілком імовірним, враховуючи відчайдушні спроби місцевих чиновників знайти додаткові джерела фінансування місцевих бюджетів, щоб заробити собі невеликі політичні преференції перед виборами.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий