Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Рассел Кроу зіграє в новому голлівудському трилері "Poker Face"


Часи колишньої покерної слави вже пройшли. В нинішні дні не так вже й багато американських режисерів знімають фільми на покерну тематику.

Проте американський режисер, продюсер і сценарист Гері Фелдер вирішив подарувати покерній спільноті новий фільм, в якому основний сюжет будуватиметься навколо гри в покер.

Більш того, головну роль в цьому фільмі під дуже кричущою назвою "Poker Face" зіграє дуже знаменитий і всіма улюблений актор – Рассел Кроу.

Читати також: Бекмамбетов випустить фільм на покерну тематику під назвою "Гравець"

Нещодавно Рассел закінчив знімання у майбутньому супергеройському кіно "Тор: Любов і грім" і майже відразу приступив до роботи у фільмі "Poker Face". У цій картині також зіграє знаменита актриса Наталі Портман, відома за своїми ролями у фільмах "Леон", "V – значить вендета", а також за роллю Падме Амідалли у кіновсесвіті "Зоряних воєн".

До кінця невідомо на чому базуватиметься сюжет фільму, але з того, що вже дізналися журналісти стало відомі деякі деталі. Рассел Кроу зіграє мільярдера з Майамі, який організовує у себе вдома приватний покерний турнір. В ході сюжету виявляється, що один із запрошених гостей на покерний турнір є особистим ворогом головного героя і що гра є лише приводом для його помсти.

Швидше за все, багато покеру в самому фільмі ми не побачимо, дане кіно може зіграти важливу роль у популяризації покеру, оскільки беруть участь в ньому зірки світової величини. Однак, варто очікувати, що в фільмі будуть розглянуті психологічні аспекти гри.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.