Реакція чемпіона WSOP Main Event на майбутній грудневий WSOP ME


На початку вересня завершився Мейн Івент Всесвітньої покерної серії 2020, яка в цьому році пройшла в онлайні на WSOP.com і на GGпокерок.

Як ви знаєте, чемпіоном WSOP Online Main Event вартістю 5 000$ з призовим фондом 27 559 500$ став болгарський покерист Стоян Маданжіев, який заробив найбільші призові у своїй кар'єрі в розмірі 3 904 685$.

Сам івент потрапив до Книги рекордів Гінесса як турнір з найвищою гарантією за всю історію онлайн-покеру. Що не дивно, з огляду на велику сітку сателітів і велику кількість стартових флайтів.

Читати також: ME WSOP на GGпокерок: золотий браслет і додатковий 1 000 000$ переможцю

Нещодавно покеру спільнота дізналася про те, що в грудні відбудеться ще один Мейн Івент WSOP Online з бай-іном 10 000$. Переможець турніру отримає золотий браслет і як мінімум 1 000 000$ призових.

За аналогією з минулою серією, івент пройде на WSOP.com (для американців) і на GGпокерок (для решти світу). На GGпокерок турнір матиме три стартові дні. Фінальний стіл пройде наживо в King`s Casino.

Чемпіон Мейн Івент WSOP Online Стоян Маданжіев не зміг не прокоментував майбутню подію на своїй сторінці в Твіттері:

«Значить так, якщо я виграв 51-й Мейн Івент Світової покерної серії, то яким буде вважатися наступний турнір? 51-м, 51.1, 51 (ver. 2.0) або 51 alfa? Просто цікаво» – написав Маданжіев.

Виявляється, що Головна подія річного WSOP Online 2020 і Головна подія Світової покерної серії 2020 року – це не одне і те ж.

Відомий покерист з Канади Сем Грінвуд в своєму Твіттері висловив підтримку Маданжіеву, заявивши, що "у WSOP ME 2020 є чемпіон і його ім'я Стоян Маданжіев". Він додав, що такі події дуже важливі для покеру історії і що не можна применшувати один івент на догоду іншому.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.