Регулярні фріроли: де можна піднятися з нуля?

Регулярні фріроли

Будь-який покерист на самому початку своєї кар'єри стоїть перед вибором. Відразу зробити депозит і спробувати побудувати банкрол й розвивати свій скіл, граючи на найнижчих лімітах, чи все ж не поспішати вкладати гроші в онлайн-покер, а дізнатися більше про гру через фріроли.

Другий варіант часто критикують і називають марною тратою часу, яка призводить тільки до появи шкідливих покерних звичок. Але в питанні звичок винен сам гравець і залежать вони більше від рівня самоконтролю, а не від того, у що ви граєте. А якщо ви в майбутньому хочете присвятити себе турнірному покеру, то фріроли можна назвати найкращою безкоштовною школою для гри в МТТ. Звичайно, беручи участь у фріролі, потрібно не просто намагатися виграти в них перші гроші для вашого банкролу, але і намагатися застосовувати теоретичні знання і відпрацьовувати необхідні вміння.

Щоправда, ситуацію із загальнодоступними фріролами в сучасних румах, в порівнянні з тим, що було кілька років тому, можна назвати трагічною. Регулярних фріролів, які доступні всім охочим, залишилося дуже мало. Ви самі можете переконатись в цьому, відкривши сторінку фріролів на нашому сайті. Для деяких безкоштовних турнірів обов'язково треба знати пароль, який ви можете знайти в розділі паролі на фріроли на нашому сайті.

Лідери ринку PokerStars пропонують щоденні PokerStars School The League – Initiation Level з призами в 10 турнірних доларів на 3 тисячі учасників.

888poker проводить 20$ Snap Free Tournament два рази на добу, і число гравців, які беруть у ньому участь, теж вимірюється кількома тисячами.

Сьогодні ми можемо назвати тільки два руми, які пропонують фріроли, що дозволяють піднятися з нуля при належних вміннях і терпінні.

Americas Cardroom

Фріроли в Americas Cardroom позбавлені вищеописаних недоліків, та мають ще кілька переваг.

Називаються вони 10$ Freeroll – On Demand. Після того, як число гравців, зареєстрованих у цьому турнірі, досягне позначки у 270 осіб, турнір розпочинається.

Americas Cardroom

Які переваги цих турнірів?

  • новий турнір стартує одразу після того, як закінчиться півгодинна пізня реєстрація в попередньому фріролі;​
  • число учасників рідко перетинає позначку в 500 осіб;
  • досить плавна структура – початковий стек становить 1 500 фішок, блайнди ростуть кожні 10 хвилин;
  • усі гравці мають однакові стартові умови – ребаїв та аддонів немає;
  • призовий фонд не "розсіюється" на десятки людей – в призи фіксовано потрапляють ТОП-10 гравців.

Americas Cardroom freeroll

Але це ще не все. Для найактивніших і найуспішніших гравців з 10$ Freeroll – On Demand існує спеціальний тижневий лідерборд, що триває з суботи до суботи. Кожен раз, потрапляючи до призової зони фріролу, ви отримуєте від 10 до 1 балу, залежно від зайнятого місця.

За підсумками тижня кращий гравець отримує квиток на турнір з бай-іном 215$, а ще дев'ять покеристів – квитки на SnG турніри.

Завдяки поточному рейтингу лідерборду, який публікується на сайті руму, ви відразу можете визначити ніки найсильніших учасників цих фріролів і зробити на них нотси, коли зустрінете за столами.

Americas Cardroom зручний ще й тим, що пізніше, зібравши гроші (виграні у фріролах), ви можете використовувати їх у турнірах з бай-іном до 70 центів (таких турнірів проходить близько десяти протягом доби) та в 15-макс SnG – On Denands In Demand за 50 центів.

Оскільки в Americas Cardroom грає багато громадян США, то відповідно найбільше учасників у фріролах та турнірах в румі буде пізно вночі й рано вранці за київським часом.

Звісно підйом з нуля не повинен стати вашою остаточною метою. Якщо у вас є можливість зробити депозит в кілька десятків доларів, то ніхто не може вам заборонити поєднувати гру в фріролах і найдешевших турнірах з бай-іном.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.