Регулятори і регуляри - дуже схожі слова. Але є один нюанс:)

Рубрика "Накипіло")


Слідкую за новинами "покерних українських реалій у законодавстві". Стараюсь знайти раціональне зерно, щоб хоч якось "кепка налазила на голову". Не налазить. Як ніби приїхала з китайського е-магазину і мікро буквами у фото було приписано "шапочка для кошеняти".

Ну, чому не покликати експертів індустрії? Чому не розвести покер і казік/рулетку по різним зонам вимог законодавства? В чому проблема?

А ні - то давайте ще закон, про те, що кефір - це алкоголь, туди його. І цукерки з лікером - туди ж.

А що? Є вміст? Все. І обмеження на продаж. І акциз. Одною косою. Як покер з казіком.

Двом країнам бог дав великі родовища нафти. "Здорова" за виручку будує плавучі міста і оази в пустелі. "Хвора на всю голову" херачить бабло в ракети, щоб знищити все живе, бо "не нравится". Треба питати, яка подобається?

Конкретно по покеру. Канада, Австрія, Чорногорія, Таїланд - багато країн, де покер дозволено на певних умовах. Прописаних і чітких. В країнах присутні міжнародні покерні бренди, є нормальні прозорі правила для гравців-громадян (і не громадян країни). В чому проблема сісти і вивчити/порівняти? Взяти краще, щоб і вовки ситі, і вівці цілі? Тяжко? Чи не вигідно?

Цитую витримку з сьогоднішнього поста українського експерта ігрової індустрії Руслана Бангерта: 

"Мені дуже подобається, як у нас граються з регуляцією азартних ігор.

У кожного ж було, коли береш річ в руку, але в душі не знаєш, що з нею робити? Тут так же само. Ну типу МТТ грати незаконно чи що? Десь в топ 20 мейджора вискакує таблиця: ваш ліміт на гру як би все, пішов нах.

Так чи як?

Можна б***ь когось дорослого до регуляції покликати?"

Здається, що ті, хто писав закон - не грають в покер, а (напевно) - тільки крутять слоти, тому й пишуть лише про те, що знають. Про ліміти часу і ліміти грошей.

Бо що таке ліміт часу на гру в мтт, що таке ліміт грошей на місяць? Хз. Це мені типу рум має встановлювати? Щось таке: твій бай-ін відзавтра - 0.10$, і не більше 3-х ребаїв в день? Бо ми про тебе турбуємось?

Я ржу. Це дорослі люди писали?

Одна півлітровка в одні руки на добу - і нарід здоровий і тверезий. А контроль покласти на Мінцифри, бо відзавтра півлітровки - тільки через google pay :)

Як так виходить, що правила для водіїв пишуть ті, хто в дитинстві після двох падінь з самоката за кермо не сідає? Ну, чому так?

Реальність є такою.

Є один-єдиний рум, в якого є ліцензія. І він ЗАРАЗ є спонсором Чемпіонату України зі спортивного покеру. Другий етап якого почався сьогодні. Але рахунки (а відповідно гроші на акаунтах всіх українських ВЕРИФІКОВАНИХ покерних гравців) цього ліцензованого руму арештовані. Позавчора, за рішенням Печерського суду м. Києва. За порушення. Походу, серйозні. Раз рішення суду.

І що? Та нічого. Норм все. Починаємо новий рівень відповідальної гри :)


Які ліміти? Хто встановлює і з чого виходить? З офіційних проаналізованих доходів? З "заливів" минулих періодів кожного конкретного гравця? Власний досвід Регуляторів, доведений до виконання адмінами руму? А-ба-ба-га-ла-ма-га.

Хто з ким - разом? Точно? І сильніші?

Регулятори, дяка від всієї покерної української спільноти.

Хвороба пройшла, тепер ми "здорові". Є закон - і він простий і зрозумілий.

Кидаємо нафіг цей азартний покер і підемо в нормальний казік слоти по ліміту часу крутити.

ПС
Дайте будь ласка лінк на рекомендоване вами казіно. Ну те, "правильне", якому рахунки не арештують)

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
У спільноті Cardmates з травня 2023 року. За професією - журналіст. За реаліями - журналіст про покер)
Коментарі (14)
Україна dusia777 Легенда
Легенда

Єдине з чим я конкретно можу допомогти - більше ніж одна 0,5 в одні руки 😉

1 відповідь


Україна Pavlodar Фанат
Фанат

А можна поцікавитися з яких пір громадянин рф Бангерт, став українським експертом?

5 відповідей
Україна Luna4444 Еліта
Еліта

Відколи Руслан громадян рф? Ви щось плутаєте.

Дякую за коментар.

Нехай це буде на суб'єктивну думку автора.

Я, звичайно, знаю про Ваші претензії до цієї людини, бо читаю Ваші блоги.

Ви можете запропонувати Ваші кандидатури експертів, які реально володіють інформацією і досвідом у індустрії гемблінгу як українського, так і міжнародного рівня.

Дякую, що читаєте


Україна Pavlodar Фанат
Фанат

Я занадто довго у покері, Луна, щоб знати хто такий Бангерт і що таке Бангерт. Він народився і виріс у Тольятті, модератор російського дт і у нього є російський паспорт. Інфа - 100%.

Україна Pavlodar Фанат
Фанат

 Суб'єктивна думка, може бути, як розвивати ринок гемблінгу. Канада, Австрія? Ок, давайте порівняємо. Тільки не з третіми країнами світу, типу Таіланду, а з Норвегією, Італією (де діє державна монополія на гемблінг оффлайн) та лідером індустрії США.

Мені просто прикро, що ми спочатку бідкаємося, що у нас росіяни сидять у гральному бізнесі, а потім самі підтягуємо цих Бангертів у якості експертів(((

Україна Pavlodar Фанат
Фанат

І навіть, якщо він спалив свій російський паспорт (я не бачив цього), він все одно лишається громадянином рашки, за місцевими законами людожерів.

Україна victorias Еліта
Еліта

Єдине що треба, щоб закон про гемблінг писала та людина,котра в цьому розуміється на практиці,а не в теорії. Котра пройшла шлях від фріролів до хайролерів. А таке враження, що закон пише людина, котра грала на "фантіки" і все.

0 відповідей

на жаль, і самі не розуміються, і допомоги ні в кого не питають.
Типу "ну, як будем вирішувати? Та як, кувалдою два рази, раз не крутиться".
Таке.

0 відповідей
Україна DenysHP94 Гуру
Гуру

Давайте петицію накатаємо. Бо ці додіки серйозно закапають покер живим. 

0 відповідей

Я взагалі за створення Спілки українських покеристів. І за петицію також "за'. Але 25К підписів - не знаю, наскільки то реально ..

0 відповідей
Україна costarikanez Фанат
Фанат

по перше Руслан, дуже адекватна людина, до того ж антимоскальська, як мінімум, по друге, з якого це дива Таїланд став країною третього світу, нам до Таїланду, як до неба рачки в дуже багатьох вимірах, я б сказав майже у всьому що стосується державних діянь

1 відповідь

Дякую за коментар

❤️

Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.