Ренат Богданов йде у топ-10 кращіх гравців EPT Cyprus Main Event. В турнірі залишилось 53 гравці

Українець Ренат Богданов серед лідерів на EPT Main Event Cyprus 2023

У Головному турнірі етапу Європейського покерного туру (EPT) на Кіпрі завершився Day 3. В грі залишилося 53 покеристи з 1 320 стартових заявок. Найбільший стек має на своєму рахунку француз Натан Тетарт, у якого монструозні 231 BB. Це в тричі більше ніж у Рената Богданова, який завершив день у топ-10 найкріщих гравців зі стеком в 75 BB (поточне 9-е місце). Богданов залишився єдиним представником України у турнірі, адже Вадим Корягін та Володимир Котлик, які також вийшли у Day 3, завершили свій виступ у турнірі:

  • 64 місце Володимир Котлик (16 250$)
  • 94 місце Вадим Корягін (14 150$).

Також без Українців залишився турнір 3 000$ Mystery Bounty. Там завершився Day 3, за підсумками якого в грі залишилось 18 гравців. Нажаль Іван Кузів, Ігор Калягін, Ігор Ярошевський та Ігор Гула не увійшли до числа учасників Day 4, але зуміли оформити призові виплати.

Ну а головним чемпіоном EPT минулого ігрового дня став гравець із Латвії Олексій Поняковс. Він отримав 216 810$ та трофей чемпіона EPT, пілся своєї перемоги хедз-апі турніру з бай-іном 25 000$. Його соперником по грі віч-на-віч став представник Німеччини Даніель Смількович (136 110$). Також призерами цього турніру стали чемпіон 50 000$ Super High Roller Хуан Пардо та ще один німець Леон Штурм.

Гра в турнірах відновиться вже сьогодні по обіді, а слідкувати за перебігом події Main Event можна через офіційні трансляції на каналах Pokerstars на Youtube та Twitch.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.