Ренат Богданов завершив EPT Cyprus Main Event на 21 місці. В турнірі залишилось 16 гравців

Ренат Богданов посів 21 місце на EPT Cyprus 2023 Main Event

На жаль Головний турнір етапу серії EPT на Кіпрі залишився без українців. Останнім серед наших гравців, хто ще претендував на перемогу був Ренат Богданов, але незадовго до завершення Day 4 він пішов в олл-ін і програв виставлення, яке залишило його за бортом учасників турніру. У підсумку Богданов завершив змагання на 21 місці з призовою виплатою у розмірі 32 725$.

Тим часом у грі залишилось 16 покерістів, які все що продовжують змагатися за головний приз - 1 042 000$. Найбільший стек по завершенню Day 4 набрав італієць Андреа Дато. Дато є ветераном, як італійського, так і світового покеру, який грає з 2006 року. За свою кар’єру він виграв понад $1 800 000 призових та здобув титул чемпіона WPT. Тепер він сподівається додати до цього ще й титул чемпіона EPT Main Event.

Серед інших подій ігрового дня варто відзначити успішний старт турніру хайроллерів. У Day 1 події з бай-іном в 10 300$ було зроблено 353 входи, а призовий фонд вже склав 3 462 900$. Серед тих, хто вирішив прийняти участь у цьому турнірі було й троє українців: Андрій Пінчук, Ігор Ярошевський та все той же Ренат Богданов. У Day 2 з них пройшли двоє - Пінчук і Богданов. 

Гра в турнірах відновиться вже сьогодні по обіді, а слідкувати за перебігом події Main Event можна через офіційні трансляції на каналах Pokerstars на Youtube та Twitch.

Жіночій турнір Bootcamp Showdown на EPT Cyprus 2023

Також привернув до себе увагу і жіночій турнір Bootcamp Showdown, який проходить разом з EPT Cyprus. Цей турнір є фінальним етапом 10 домашніх ігор серед жінок, пермежниці яких і зустрілись на Кіпрі. У фіналі розігрувався квиток на турнір EPT Prague Main Event, який коштує 5 300€. Володарем цього квитка стала британська вчителька математики - Луїза Ульрік. Тепер вона вирушить на Європейський покерний тур до Праги, щоб спробувати свої сили у Головній події.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.