Результати голосування PokerMatch з приводу софту

Результати голосування PokerMatch

На цьому тижні PokerMatch проводили голосування серед своїх гравців з приводу софту. Питання було чітким і ясним: ви за чи проти софту в покер-румі?

Для тих, хто ще не зареєстрований на PokerMatch, нагадаємо, що в цьому покер-румі заборонений софт. В даний момент керівництво покер-руму не виключає того, що на PokerMatch можуть дозволити використовувати покерні трекери.

Читати також: 50 000₴ в щоденних "Новорічних місіях" на PokerMatch

Український покер-рум враховує думку своїх гравців і звернулися до них з цим питанням. Результати виявилися наступними:

  • За трекери 1 378 голосів
  • Проти трекерів: 1 684 голосів

Голосування відбувалося незвичним способом: через покерний клієнт за допомогою введення промокоду. Чому вирішили вибрати саме такий спосіб? На це питання відповів CEO PokerMatch Руслан Бангерт в телеграм-каналі:

«Результати опубліковані, але не поспішайте робити висновок. Чому голосування відбувалося через покерний клієнт? Таким чином мінімізували читерство і накрутки. Проголосувати була можливість тільки у реальних незаблокованих гравців, які ввели логін і пароль»

Також Руслан Бангерт додав, що завдяки цій схемі тепер відомо все про тих, хто голосував: скільки роздач зіграла та чи інша група, скільки рейку зроблено, середній LTV, депозити, термін життя і ще сотні різних параметрів.

В кінці свого посту Руслан написав, що ще нічого не вирішено з приводу трекерів. Таким чином, результати голосування не стануть вирішальним аргументом в рішенні, але все одно займають вагоме місце.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.