Результати SCOOP за вікенд: дві перемоги українців та новий рекорд Глейзера

Бенні Глейзер: рекордсмен серії SCOOP

Весняний чемпіонат з онлайн покеру (SCOOP) не перевивається навіть на вихідні. Більше того за вікенд було зафіксовано одразу кілька важливих результатів.

В першу чергу відмітимо чергові успіхи українських покеристів. Роман Романовський, який встигає успішно грати одразу у двох масштабних онлайн-серіях, здобув перемогу у турнірі на 5 580 входів - SCOOP 65-L: 109$ NLHE PKO. Зробивши три входи у турнір Роман виграв титул чемпіона SCOOP та заробив 55 354$ призових. Також Романовський вийшов на фінальний стіл SCOOP 65-H: 10 300$ NLHE PKO, де посів 9-те місце та записав на свій рахунок ще 10 899$ призових.

Титул чемпіона отримав й Андрій Новак. Він переміг у турнірі SCOOP 70-H: 530$ NLHE Deep Stacks. При цьому це була не лише перемога українця, а й суто український хедз-ап, де суперником Новака став "Ansel21". Таке трапляється вже не перший раз на SCOOP 2024. У підсумку Новак заробив 36 816$ за перше місце, а "Ansel21" 28 018$ за друге.

Ще одним важливим результатом вікенду стала перемога Бенні Глейзера у турнірі SCOOP 75-L: 55$ NLHE Turbo (+19 600$). Цей успіх став вже одинадцятим у кар'єрі британця на турнірах серії SCOOP, що є новим рекордом серії:

«Нарешті трохи радості від SCOOP. Усього треба було перемогти 2 679 учасників. Для мене ця серія складається важко, але виграти цей турнір було приємно», — написав Глейзер в Instagram.

Варто відзначити, що у турнірі, в якому Глейзер встановив свій рекорд, четверте місце посів гравець з України - "777ANTONY777". Його призом стали 7 095$. 

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.