Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Роб Йонг написав відкритого листа МТТ-гравцям

Роб Йонг про МТТ

Роб Йонг – не просто успішний бізнесмен і гравець-хайролер, він також відомий своєю активною позицією, щодо поліпшення гри в онлайні. Професіонал співпрацює з ПатіПокер і регулярно обговорює в мережі всі тенденції і нововведення не тільки з боку оранжево-бубнових, але і всіх інших румів. Він тримає руку на пульсі всіх трендів онлайн-покер-румів і стежить за тим, що говорять інші покеристи, тому викликає у багатьох професіоналів довіру і повагу.

Сьогодні Роб звернувся до всіх МТТ-гравців, написавши їм відкритий лист, і ось про що там йде мова:

«Прийшов для нас час виступити проти певних видів практик з боку сайтів по онлайн-покеру, які спрямовані на збільшення призових фондів MTT з метою активної реклами, на те, щоб убезпечити їх гарантії і генерувати більше рейку. Все це ефективно спонукає нас витрачати більше грошей на людину, замість того, щоб інвестувати і старанно працювати над залученням нових користувачів в гру, і поверненням тих, які призупинили гру.

Це короткостроково, жадібно і погано для майбутнього зростання гри. Руми зазвичай використовують наведені нижче конфігурації MTT, щоб збільшити наші середні витрати і рейк:

 • збільшення кількості днів 1s/фаз/флайтів/кваліфікаційних турнірів до одного МТТ;
 • збільшення кількості ре-ентрі;
 • збільшення часу на дію;
 • пізня реєстрація до 5BБ;
 • додавання додаткових рівнів в структуру.

Якщо страждають рекреаційні гравці, то постраждають і професіонали:

 1. Рекреаційні гравці втрачають свої гроші швидше.
 2. Тривалість МТТ штучно збільшена.
 3. Час закінчення MTT штучно продовжений.

100% покер-румів роблять це, а чому б і ні? Вони знаходяться під тиском короткочасної дії, щоб конкурувати, отримувати прибуток найшвидшим і простим способом, хоча є і елемент лінощів.

Якщо це триватиме, то існуючі пули гравців звузяться, в гру буде входити все менше нових гравців. Що ми можемо зробити для того, щоб сайти внесли зміни? Дуже просто, оскільки вони дивляться тільки на результати, які досягаються в короткостроковий період, то ми можемо вплинути на них, ми могли б подумати двічі, перш ніж грати/підтримувати MTT, в яких присутні:

 • Більше двох днів 1, типу Day 1А і Day 1B.
 • Більше 1 ре-ентрі.
 • Пізня реєстрація нижче 30BБ.

Я можу внести свій вклад, як партнер PartyPoker, я можу щосили намагатися змусити їх поетапно відмовитися від цих форматів, але я також можу зрозуміти, чому вони будуть стійкими, оскільки конкуренти можуть використовувати ці інструменти для реклами більш високих призових фондів і можуть заманювати своїх клієнтів.

Спасибі за прочитання. Роб».

Йонг попросив зарепостити цей лист всіх, хто з ним згоден, і запропонував відписатися від нього всіх, хто вважає, що він не правий. За 12 годин пост гравця зібрав 421 ретвіт і 683 лайки.

Серед репостнувшіих можна помітити Філа Хельмута, Джо Інграма (який вже готує подкаст з Робом Йонгом), Майка Секстона, Патріка Леонарда, Джеффа Гроса, Джонатана Літтла, Райана Лапланте і інших іменитих гравців і просто любителів покеру.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.