Роб Йонг написав відкритого листа МТТ-гравцям

Роб Йонг про МТТ

Роб Йонг – не просто успішний бізнесмен і гравець-хайролер, він також відомий своєю активною позицією, щодо поліпшення гри в онлайні. Професіонал співпрацює з ПатіПокер і регулярно обговорює в мережі всі тенденції і нововведення не тільки з боку оранжево-бубнових, але і всіх інших румів. Він тримає руку на пульсі всіх трендів онлайн-покер-румів і стежить за тим, що говорять інші покеристи, тому викликає у багатьох професіоналів довіру і повагу.

Сьогодні Роб звернувся до всіх МТТ-гравців, написавши їм відкритий лист, і ось про що там йде мова:

«Прийшов для нас час виступити проти певних видів практик з боку сайтів по онлайн-покеру, які спрямовані на збільшення призових фондів MTT з метою активної реклами, на те, щоб убезпечити їх гарантії і генерувати більше рейку. Все це ефективно спонукає нас витрачати більше грошей на людину, замість того, щоб інвестувати і старанно працювати над залученням нових користувачів в гру, і поверненням тих, які призупинили гру.

Це короткостроково, жадібно і погано для майбутнього зростання гри. Руми зазвичай використовують наведені нижче конфігурації MTT, щоб збільшити наші середні витрати і рейк:

 • збільшення кількості днів 1s/фаз/флайтів/кваліфікаційних турнірів до одного МТТ;
 • збільшення кількості ре-ентрі;
 • збільшення часу на дію;
 • пізня реєстрація до 5BБ;
 • додавання додаткових рівнів в структуру.

Якщо страждають рекреаційні гравці, то постраждають і професіонали:

 1. Рекреаційні гравці втрачають свої гроші швидше.
 2. Тривалість МТТ штучно збільшена.
 3. Час закінчення MTT штучно продовжений.

100% покер-румів роблять це, а чому б і ні? Вони знаходяться під тиском короткочасної дії, щоб конкурувати, отримувати прибуток найшвидшим і простим способом, хоча є і елемент лінощів.

Якщо це триватиме, то існуючі пули гравців звузяться, в гру буде входити все менше нових гравців. Що ми можемо зробити для того, щоб сайти внесли зміни? Дуже просто, оскільки вони дивляться тільки на результати, які досягаються в короткостроковий період, то ми можемо вплинути на них, ми могли б подумати двічі, перш ніж грати/підтримувати MTT, в яких присутні:

 • Більше двох днів 1, типу Day 1А і Day 1B.
 • Більше 1 ре-ентрі.
 • Пізня реєстрація нижче 30BБ.

Я можу внести свій вклад, як партнер PartyPoker, я можу щосили намагатися змусити їх поетапно відмовитися від цих форматів, але я також можу зрозуміти, чому вони будуть стійкими, оскільки конкуренти можуть використовувати ці інструменти для реклами більш високих призових фондів і можуть заманювати своїх клієнтів.

Спасибі за прочитання. Роб».

Йонг попросив зарепостити цей лист всіх, хто з ним згоден, і запропонував відписатися від нього всіх, хто вважає, що він не правий. За 12 годин пост гравця зібрав 421 ретвіт і 683 лайки.

Серед репостнувшіих можна помітити Філа Хельмута, Джо Інграма (який вже готує подкаст з Робом Йонгом), Майка Секстона, Патріка Леонарда, Джеффа Гроса, Джонатана Літтла, Райана Лапланте і інших іменитих гравців і просто любителів покеру.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.