Роб Йонг потрапив за фінальний стіл турніру суперхайролерів на Powerfest


На PartyPoker завершився турнір суперхайролерів з бай-іном 10 300$ при гарантованих призових 1 000 000$.

Цей дорогий івент Powerfest #28 – Super High Roller зібрав лише 96 входів, через що івент пройшов з невеликим оверлеєм в розмірі 40 000$.

За фінальний стіл турніру потрапив партнер і ідейний натхненник ПатіПокер, а також власник казино Dusk Till Dawn – Роб Йонг, який зайняв четверте місце і заробив 80 040$.


Читати також: Роб Йонг провів опитування про криптовалюту в PartyPoker

Перемогу в турнірі вдалося здобути португальському покеристу, який зіграв під прапором Голландії Жоао Вієйра. Він заробив за перемогу 249 790$.

Ранер-апом вдалося стати гравцю з Канади Франсуа Білларду з виплатою 166 420$. Шосте місце з призовими 46 520$ вдалося зайняти швейцарському гравцю, що зіграв під прапором Австрії Лінусу Льолігеру.

Дев'яте місце посів американський гравець, який грає з Канади Алекс Фоксен з призовими 30 470$. За ним на десятому місці при виплаті 26 190$ виявився хайролер з Білорусі Микита Бодяковський. Австралійський покерист Майкл Аддамо отримав аналогічну виплату за 11-те місце.

Американський покерист Джастін Бономо та успішний шведський гравець Саймон Меттсон отримали по 22 370$ за 13-те і 14-те місця відповідно. Виплати отримало 17 гравців і останнім, хто заробив мінімальні призові у 21 270$ був російський покерист Арсеній Малінов.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.