Роб Йонг програв Тоні Джі банк 222 000$ в кеші

Роб Йонг 2021

Роб Йонг і Тоні Джі зустрілися в дорогій кеш-грі з блайндами 200$/400$. Все відбувалося в рамках SHR Series, на якій глядачі можуть спостерігати за трансляціями хайролерських івентів і кеш-гри.

Читати також: Компанія Тоні Джі активно інвестує в біткойни

У цей вечір за кеш-столом зібралася непогана компанія: Тоні Джі, Роб Йонг, Хінг Ян Чоу, Мехмет Самса, Пол Фуа і Леон Цукерник. Приділимо увагу роздачі між Йонгом і Джі, про яку Роб написав у своєму Твіттері:

Переклад:

Покер, з поверненням тебе! Радий бачити, що нічого не змінилося і боги покеру продовжують посміхатися Тоні Джі в грі проти мене.

Що сталося в роздачі?

На префлопі п'ять гравців поставили страдл 1 600$ і сформувався банк 8 200$. Після флопу 10-4-5 в роздачі залишилося троє, а банк став 32 800$. На терні валет і Тоні Джі ставить олл-ін, Роб Йонг відповідає колом і банк збільшується до 222 000$.

Обидва гравці показують свої карти і з'ясовується, що у Джі всього 5 аутів на перемогу: шістки або четвірка. На рівері виявляється шістка і Тоні резоннно запитує у дилера: "How do you do this"?

SHR Series триває і в її розкладі немає турнірів дешевше, ніж 25 000$, що представляє додатковий інтерес для глядачів. Про результати всіх івентів можна прочитати в новинній стрічці Cardmates.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.