Роб Йонг провів опитування про криптовалюту в PartyPoker

Опитування Роба Йонга

Курс біткоіну показує стрімке зростання і цією валютою користуються все більше і більше людей по всьому світу. З'являється логічне запитання: чи можна робити депозит за допомогою крипти в покер-руми? Можна, але не в усі.

У одного з головних конкурентів PartyPoker: GGпокерок, така можливість поповнення присутня. Також на цьому тижні PokerMatch додали новий метод депозиту: криптовалюту.

У компанії покер-румів, які приймають криптовалюту, поки ще немає покер-руму ПатіПокер. Роб Йонг часто проводить опитування в своєму Твіттері на актуальні теми і ця тема не стала винятком. Роб запитав своїх підписників: чи додавати криптовалюту на PartyPoker?

Роб Йонг 2021

Переклад:

«З кожним днем ​​все більше і більше покеристів звертаються до мене з проханням додати в методи оплати криптовалюту. Її курс досить нестабільний, але зараз багато хайролерів користуються біткоіном. Це наводить на думку про те, скільки ж покеристів інвестують, купують, продають і отримують крипту в покерному співтоваристві?»

За результатами голосування 55,5% використовують криптовалюту і 44,5% не використовують. Деякі з підписників Йонга в коментарях наводять як приклад GGпокерок, у яких вже доступна криптовалюта.

Безумовно, поява крипти на ПатіПокер буде лише сприяти популяризації покерної кімнати. У свої платіжні методи крипту вже додали покер-руми в мережі Winning і Chico і в найближчому майбутньому цей список буде лише збільшуватися. Чи з'явиться криптовалюта на ПатіПокер - це лише питання часу.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.