Роб Йонг став раннер-апом МЕ High Roller Club на PartyPoker

Роб Йонг 2020

Одного із засновників PartyPoker LIVE і власника казино Dusk Till Dawn Роба Йонга можна часто зустріти за покерними столами. Цього разу Роб показав відмінний результат в Мейн Івенті High Roller Club за 25 500$.

Турнір зібрав 38 входів і гарантію 750 000$ перебили на 200 000$, сформувавши призовий фонд 950 000$. За традицією в такому дорогому турнірі було складно знайти малознайоме прізвище, а столи рясніли знаменитими гравцями.

Призових місць було всього 5 і незадовго до виплат гру покинули Микита Бодяковський і Віктор "isildur1" Блом. Шведський хайролер закінчив івент на сьомому місці, а білорус зупинився на шостому і став баббл-боєм.

Читати також: PartyPoker High Roller Club: Алекс Фоксен обіграв Мартиросяна і оформив дві перемоги за день

Мінімальну виплату за п'яте місце 59 000$ забрав Даніель Дворесс. Слідом за ним гру покинув на четвертому місці Майкл Адаммо. До слова, Майкл регулярно потрапляє в призи МЕ High Roller Club, адже за останні три тижні він займав в ньому 1-е, 2-е і 4-е місце.

3-е місце зайняв добре знайомий російськомовній покерній громадськості Артур Мартиросян. Росіянин забрав 156 000$ призових, але чистого плюса у покериста вдвічі менше, так як він здійснив три входи.

В хедз-апі нас чекало цікаве протистояння між засновником PartyPoker LIVE Робом Йонгом і Альмедіном Імсіровічем. З цієї битви переможцем вийшов Альмедін, якому дісталися 387 000$. Раннер-ап івенту Роб Йонг отримав 251 000$ і заробив очки в загальний лідерборд серії.

Результати Мейн Івенту High Roller Club на PartyPoker

Мейн Івент High Roller Club на PartyPoker

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.