Роб Йонг запропонував срібні браслети для WSOP Online

Роб Йонг

Британський покерист і партнер PartyPoker Роб Йонг регулярно влаштовує опитування на своїй сторінці в Твіттері, стосовно акцій і турнірів на PartyPoker, а також стосовно останніх покерних новин.

Наприклад, в кінці січня він запропонував впровадити функцію розпізнавання осіб в дорогих кеш-іграх і финалка великих турнірів.

Він також регулярно інформує гравців про проведення великих живих серій, які цього року з відомих причин проводяться в онлайні.

Читати також: Роб Йонг анонсував найбільшу онлайн-серію на PartyPoker

Вчора Роб Йонг в своєму Твіттері виклав ще одне опитування, в якому запропонував нагороджувати чемпіонів браслетних івентів WSOP Europe, WSOP Asia і WSOP Online срібними браслетами, а золоті браслети залишити для оригінальної живої серії WSOP у Лас-Вегасі.

За словами Роба Йонга, такий варіант нагородження підкреслить престиж Всесвітньої покерної серії і допоможе його зберегти.

Більшість підписників Йонга підтримали дану ідею. Він також запропонував своїм підписникам запропонувати йому цікавіші варіанти (якщо вони у них є).

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.