Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Роб Кун пропонує винайти покер заново: повертати скинуті в пас карти в колоду

У своєму твіттері амбасадор WPN Роб Кун запропонував покерному ком'юніті обговорити ідею для софту покерних румів, в першу чергу для онлайну:

«Як вам ідея повертати скинуті в пас карти назад у колоду? Я знаю, що це звучить дивно. Однак, це може повністю попередити можливість змови між гравцями, особливо в PLO.

Наведу найпростіший приклад. Гравець X говорить гравцеві Y, що він скинув туза, а флоп A-хай — оскільки скинутий туз тепер замішаний назад у колоду і може з'явитися на будь-якій з вулиць, то змова тут просто неможлива.

Плюси від цього виглядають чудово, але мене турбує один мінус — що любителі чи фан-гравці можуть не зрозуміти, що це плюсове рішення у затяжній боротьбі за перетворення покеру на максимально чесну гру.»​

Однак покерна спільнота не оцінила ідею Роба. Ось що на цю тему висловив Патрік Леонард:

«Навіть якщо це буде добре з одного боку, таке рішення відкриє шлях до інших проблем. Звичайно, тепер за таких правил скинуті карти можуть опинитися на тьорні чи рівері, але як часто це буде? У 2-5% випадків або близько того? І на що це вплине? До тогож це дасть можливість більше блефувати на флопі, а гравці ще меньше будуть бачити тьорн. Це дуже погано для покеру - нам не потрібно винаходити його заново.»

Що ж експерименти над створенням «покеру 2.0» продовжуються. Нещодавно ми писали про формат Super Hold'em, який випробували в Азії. Тепер ось ця пропозиція. Усі вони мають той чи інакший успіх, але головне питання: чи варто взагалі намагатися змінити поточну формулу?

Ви поставили даному матеріалу оцінку 3 з 5:
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.