Роман Романовський виграв Sunday GrandPrix Europe на GGPoker за 2 625$

Найуспішніший український покерист Роман Романовський, більше відомий під нікнеймом "RomeoPro", продовжує доводити свою майстерність у дорогих онлайн-івентах. Гравця недарма називають одним з найкращих гравців у світі і його сумарний профіт у понад 12 540 000$, який він заробив в онлайні протягом своєї кар'єрі, зайвий раз підтверджують його високий скіл.

На початку травня "RomeoPro" здобув перемогу в турнірі SCOOP 12-H з бай-іном 1 050$ та гарантією в 200 000$, де він заробив за перше місце 54 200$. На цьому успішний український покер-про не зупинився і вже в рамках серії GGPoker World Festival зумів виграти івент Global Million$ з бай-іном у 500$. Завдяки великій кількості внесків (11 529), у тому турнірі Романовський отримав за свій цілковитий тріумф 447 000$ призових.

Наразі вищезгадана серія GGPoker World Festival із загальною гарантією в 200 000 000$ добігає кінця, проте у деяких її турнірах Роман Романовських все ще продовжує робити великі заноси.

Якщо ви не знали!
Якщо ви не знали!

Свій найкращий результат в офлайні Роман Романовський показав у турнірі за 2 200€ на EPT Deauville у 2012-му році. Тоді за свою перемогу покерист отримав 144 300€ призових.

Івент GGPoker World Festival 182-S: 2 625$ Sunday Grand Prix Europe HR

Цієї ночі на GGPoker завершився турнір Sunday Grand Prix Europe HR, який обійшовся його учасникам в 2 625$. Початкова гарантія івенту становила 300 000$. Проте, завдяки зібраному 131 входу вдалося легко перебити гарантовані призові та сформувати остаточний фонд у розмірі 327 500$. Як ви вже зрозуміли, виграти свій черговий дорогий турнір на GGPoker зміг саме Роман Романовський, який отримав чемпіонську виплату в 72 270$.

​Ранер-апом виявився покерист з Австрії з ніком "Audrii", якому вдалось заробити за друге місце 54 560$. Третім став відомий хайролер з Фінляндії Ееліс Парссінен з виплатою в розмірі 41 190$.

За фінальний стіл вдалось потрапити популярному канадському покеристу Сему Грінвуду, який отримав 10 090$ на восьмому місці. Ще один український покерист Андрій Новак не прорвався на фіналку івенту, проте заробив 5 750$ за десяте місце.

До призової зону цього турніру зуміли потрапити 20-ро покеристів. Останнім свою мінімальну виплату в 4 920$ отримав успішний австрійський турнірний гравець Крістіан Рудольф.

GGPoker
США Недоступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
Бонус 100% на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі (2)
Україна Dr_Ligvi Заблокований
Заблокований

РомеПро давно вже офф не катає, але є свіжа фотка цього року 

для новин після наступних заносів!


1 відповідь

ЦЕ СКАРБ! Дякую, вкрав)

Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.