Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Роналдінью відкрив букмекерську контору

Контора Роналдінью

Роналдінью був справжнім чарівником на зеленому газоні. Бразильського гравця знают навіть ті, хто не дуже цікавиться футболом. Зараз Роні на заслуженій пенсії, але це не заважає йому продовжувати заробляти.

На цьому тижні бразилець відкрив власну букмекерську контору в онлайні: Bruxo10.bet. Своїй назві сайт завдячує прізвиську футболіста: Ель Брухо, шо в перекладі означає чарівник.

Читати також: У Нью-Йорку легалізують онлайн-ставки на спорт

На даний момент платформа для гемблінгу проходить процедуру ліцензії в Бразилії. Але у сайту вже є авторитетна ліцензія від Curacao.

На Bruxo10.bet можна зіграти у все, що побажає азартна душа: слоти, рулетка, миттєві ігри, настольні та т.і. Платформа підтримує політику "Responsibility Game", щоб гемблери відповідально ставились до гри. На сайті можна встановлювати ліміти на час, проведений на сайті та витрати в грі.

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі (5)

З футболу в азарт)))

3 відповіді
Україна Aiterok Еліта
Еліта

Пов'язані речі)тті бк ростуть як гриби після дощу,є попит получається у людей,все більше хочуть легко получити гроші,нажаль все навпаки,і збагачуються тільки контори,а люди страждають,і получають кучу непотрібних проблем

Спорт перестав бути чесним після того, як букмекерськи контори стали популярними. Приймають ставки на будь-що: хто отримає жовту картку, на якій хвилині буде кутовий і т.і. Спортсмени дуже добре навчились заробляти на цьому

Україна Aiterok Еліта
Еліта

Та я і не сумніваюсь в цьому,хоть це і все і дуже погано,але так воно виглядає зараз і ніяк не зміниться найближчим часом то точно

Vetal Еліта
Еліта

Не БК відкрив а ціле казино

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.