Російський покерист Андрій Кряжев заробив 53 230$ в івент WPT 6-Max


Покеристи з країн СНД продовжують процвітати в івентах серії WPT World Championships, яка в даний момент проходить на PartyPoker.

Позавчора білоруський гравець Артем Простак став ранер-апом івенту WPT #04 6-Max Championship з бай-іном 3 200$ при гарантії в 3 000 000$, заробивши при цьому вражаючі призові в розмірі 368 250$.

В ту ж ніч в рамках даної серії завершилася міні-версія цього івенту, який обійшовся гравцям в 320$, а гарантія турніру склала 1 000 000$. Серед топових призерів події відзначився російський гравець Андрій Кряжев.

Покеристів з Росії Андрію кряжових вдалося зайняти в цьому турнірі четверте місце і отримати виплату в 53 230$.

WPT #04 6-Max Mini Championship на PartyPoker

Читати також: Павло "MountainRo$e" Векслер зупинився за крок від перемоги на WPT

В івент WPT #04 6-Max Mini Championship зібралося 416 входів, яких не вистачило щоб перебити гарантію. Оверлей події склав 106 300$.

Чемпіоном івенту став бразильський покерист Бруно Волкманн, йому вдалося поповнити свій банкрол на 121 980$.

Ранер-апом з виплатою 93 880$ виявився гравець з Нової Зеландії Ділан Роув.

Останнім в двадцятці перших призерів івенту став російський покерист Булат Гараєв, який отримав скромні призові в розмірі 4 680$.

Цей турнір виявився доволі  вигідним для більшості його учасників, оскільки в призову зону цього турніру змогло пробратися 408 гравців, а мінімальні призові склали 800$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.