Російський покерист "FishyFishz" переміг в нокаут-турнірі на Старзах


На серії High Roller Club, яка проходить на PokerStars вже успішно показав себе українець Павло "Remi Lebo_10" Колінковський, який виграв турнір за 1 050$ з призовими 60 000$, за що отримав 21 090$.

Також на цій серії відзначився російський покерист-хайролер Артур Мартиросян, якому вдалося перемогти одразу в двох турнірах поспіль: у івенті за 2 100$ з призовими 80 000$ де зміг заробити 34 650$, а потім в турнірі дорожче вартістю 5 200$ і призовим фондом 500 000$, в якому отримав 115 200$.

Минулої неділі завершився нокаут-турнір High Roller Club Sunday Cooldown з бай-іном 1 050$ і з гарантованими призовими в 100 000$, в якому переміг покерист з Росії під ніком "FishyFishz".

High Roller Club Sunday Cooldown на PokerStars

Читати також: Росіянин переміг в нокаут-турнірі High Roller Club на PokerStars

Турнір зібрав відносно невелика кількість входів – 107, яких вистачило, щоб перебити гарантію всього лише на 7 000$.

За свою перемогу росіянин заробив 10 900$ і ще 18 730$ йому вдалося отримати за вибивання своїх опонентів.

Раннер-апом виявився бразильський покерист "great dant" з такою ж виплатою, але зі скромнішии баунті в 3 560$.

До виплат змогло дістатися 13 гравців, мінімальні призові склали 1 160$. У призові (на 12-му місці) зумів потрапити також покерист з України "Anjeyy", він зумів лише "відбити" один бай-ін в турнір, при тому, що зробив два входи і отримав мінімальну виплату.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.