Російський покерист став найкращим гравцем липня на 888poker

Результати 888poker за липень

888poker підбили підсумки липня і визначили хто з гравців заробив більше всіх за цей літній місяць. У порівнянні з іншими покер-румами суми гарантій турнірів на "вісімках" не такі високі.

Гравцем, який заробив більше всіх в турнірі за липень на 888poker, став російський покерист з ніком "ArkanchikMAV". Відзначимо, що у росіянина всього лише три попадання в призи, але цього виявилося достатньо для того, щоб стати кращим в липні.

ArkanchikMAV посів друге місце в недільному турнірі Sunday Mega Deep із загальною гарантією 100 000$. Це принесло йому 13 100$ призових, які стали бест кешем в його кар'єрі.

Читати також: A Good Tournament: новий івент в розкладі 888poker

Також в цей день росіянину вдалося закінчити турнір Sunday BIG Fish з гарантією 15 000$ на третій сходинці в результатах. Після цього в його касу вирушила ще одна виплата: 1 756$.

Третє потрапляння в призи за місяць у ArkanchikMAV сталося в турнірі Sunday Mega Deep. Цього разу призові були досить скромні: 400$. В цілому за місяць ArkanchikMAV заробив в турнірах 15 258$. За всю свою кар'єру росіянин виграв більше пів мільйона доларів.

Цікавим є той факт, що британцеві "skeldon87", який виявився на другому місці рейтингу не вистачило до першого рядку всього 128$. У британця цілих 34 влучень в призи, але росіянин взяв не кількістю, а якістю.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.