Російський телерадіоведучий виграв 208 000$ в Super Million$

Росіянин зайняв четверте місце в Super Million$

Вже стає традицією щосереди висвітлювати події Super Million$, фінальний стіл якого грають кожен вечір вівторка на GGпокерок. Ця середа не стане винятком, тим більше в івенті відмінного результату домігся гравець-любитель..

Романа Ємельянова можна сміливо назвати покерним любителем. Його основною роботою є не покер: Роман - телеведучий, продюсер, журналіст і актор. Також разом з Артуром Восканяном Роман є продюсером шоу "Вечірній покер".

Погодьтеся, рідко можна зустріти любителя за фінальним столом турніру за 10 300$ з гарантією 2 мільйони доларів. Тому всі глядачі з цікавістю спостерігали за грою Ємельянова, а особливо російські глядачі.

Роман Ємельянов покинув турнір навіть пізніше, ніж досвідчений професіонал Даріо Саммартіно. Раннер-ап МЕ WSOP 2019 щосили намагався виграти черговий турнір, але свій виступ завершив на п'ятому місці. В останній для себе роздачі Даріо виставився з А-4 одномасними, на що Паскаль Хартман зробив кол з карманкою дам.

Читати також: Шаламов виграв джекпот 6 000$ на GGпокерок і їде на Мальдіви

Незабаром жертвою Паскаля Хартмана став і Роман Ємельянов. У Романа в стеці залишалося менше 10 ББ і побачивши на екрані 3-3, росіянин пішов в олл-ін. Паскаль зробив легкий кол на 8-8 і вибув з гри Романа. Ємельянову дістався приз 208 576$, що є відмінним результатом для гравця-аматора.

Неважко здогадатися, хто ж став переможцем Super Million$ 19 січня. Звичайно ж, Паскаль Хартман, якому не було рівних в цей вечір. Австрієць оформив цілих 5 нокаутів за фінальним столом і це враховуючи те, що фіналку Паскаль починав восьмим по стеку.

В результаті Хартман став переможцем турніру і володарем 454 907$. А ірландському раннер-апу дісталося призових на 100 тисяч доларів менше: 350 781$. Нагадуємо, що Super Million$ - регулярний турнір, в який можна відібратися за допомогою сателітів від 250$.

Результати Super Million$​

Результати Super Million$​

Запись финального стола Super Million$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.