Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Росіянин і українець в хедз-апі турніру з Омахи на WPT Online


Буквально два дні тому на PartyPoker завершилася велика турнірна серія WPT Online. Безліч покеристів з пострадянських країн вже встигли оформити великі замети та поповнити свій банкрол.

Днями в рамках серії завершився турнір з Омахи Хай-Лоу з бай-іном 1 575$ і гарантією у 200 000$. Івент WPT #37 Omaha Hi-Lo Final Day мав три стартових флайти. Сумарно за три стартові дні було зібрано 128 входів.

Цих входів на жаль не вистачило, щоб перебити заявлену гарантію турніру, тому івент пройшов з невеликою оверлеєм у 8 000$.


В хедз-апі даного турніру зустрілися покерист з Росії Олександр Горбатенко та український гравець Максим Кирпель. Перемогу здобув чіплідер останнього стартового дня Олександр Горбатенко, який отримав за перемогу 19 710$ і ще 29 450$ він отримав за вибивання своїх опонентів.

Раннер-апом став чіплідер другого стартового флайта Максим Кирпель з виплатою 19 690$ + баунті 2 150$ за друге місце. Останнім за фінальний стіл на шостому місці потрапив росіянин Єгор Гудович з призовими 4 990$, а також з Баунті в 5 850$.

Ще один росіянин Андрій Сорокін заробив 7 080$ (зокрема баунті 3 230$) на сьомому місці. В призи також потрапив володар золотого браслета в останньому турнірі WSOP Online 2020 року – Коннор Дрінан, він отримав в цьому івенті 3 140$ + баунті 1 310$.

В призи зуміло потрапити 19 гравців. Мінімальна виплата цього турніру склала 1 840$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.