Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Росіянин переміг в нокаут-турнірі High Roller Club на PokerStars

High Roller Club на PokerStars

Днями покерист з Росії під ніком "bambo0bear" став ранер-апом турніру Summer Series 142 вартістю 109$ c призовими 412 900$ і заробив 41 970$.

Гравці з пострадянського простору продовжують показувати високі результати на Старзах. Вчора ввечері завершився нокаут-турнір High Roller Club Bounty Builder з бай-іном 530$ і гарантією 100 000$.

У цьому івенті вдалося перемогти гравцю з Росії під ніком "XuTpblu_Tun". За свою перемогу російський гравець заробив 10 100$ і ще 9 500$ він зміг заробити за вибивання суперників.

High Roller Club Bounty Builder на PokerStars

Читати також: Двоє покеристів з Росії вийшли в хедз-ап турніру на Summer Series

Ранер-апом івенту з призовими 10 100$ став гравець з Таїланду "Lindk", ще 4 240$ він отримав в якості баунті.

Член команди PokerStars Pro Фінтан "eaxywithaces" Хенд зайняв в цьому івенті 16-те місце і заробив невеликі призові в 850$ + баунті 250$.

Також скромні призові 730$ + баунті 310$ отримав український покерист Павло "Remi Lebo_10" Колінковський за 20-те місце.

За ним на 21-му місці зупинився російський гравець "DemExtreme" з призовими 1 230$ (зокрема баунті 500$). З такою ж виплатою в 730$ за ним на 22-му місці йде відомий російський хайролерів Артур Мартиросян, якому вдалося ще й заробити 1 370$ баунті.

В гроші зміг потрапити 31 гравець. Мінімальні призові склали 629$. З тих, хто отримав мінімальну виплату також став український покерист Олег "Fukuruku" Васильченко на 27-му місці, проте ще 1 000$ він заробив за вибивання опонентів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.