Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Росіянин став чемпіоном МE BSOP Online

Мейн BSOP Online

На ПокерСтарс завершилася Головна Подія BSOP Online. Переможцем турніру став російський покерист з ніком "Alister307", який отримав за перше місце 77 556$.

Всього турнір зібрав 2 648 входів за 215$. Це дозволило перебити гарантію на 79 000$ і учасники отримали призових більше, ніж належало спочатку.

Читати також: Майк Матусов: «Зіграв гіршу роздачу за 26 років своєї покерної кар'єри»

За фінальним столом відомих покеристів не виявилося, в основному міцні регуляри. В хедз-апі росіянин "Alister307" зустрівся з бельгійцем "Flow! 36". З самого початку пішло обговорення угоди, але фіналісти не змогли домовитися, можливо через те, що у росіянина було набагато більше фішок в стеці.

Далі гра тривала всього пару хвилин. В останній роздачі турніру бельгієць пішов в олл-ін з А-5, на що росіянин відповів колом з А-10. На флопі Alister зібрав одразу дві пари, чого виявилося більш, ніж достатньо для перемоги.

Результати Мейн Івенту BSOP

ME BSOP

На цьому серія BSOP завершилася, але у гравців ПокерСтарс буде де пограти, адже на цьому тижні стартує MicroMillions з низькими бай-інами. Не пропустіть!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.