Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Росіянин відібрався в МЕ WSOP за 3$ завдяки OK Series

Відбір на OK Series

1 листопада на GGпокерок стартували турніри OK Series. Головний плюс цих сателітів в їх доступності: всього за кілька доларів можна пройти відбір в Головну Подію WSOP.

Один з учасників цих сателітів домігся відмінного результату. Росіянин з ніком "ivridich" зумів всього за кілька доларів відібратися в Мейн Івент WSOP.

"Ivridich" почав свій відбір з сателіта OK Series за 2,70$. У цьому турнірі російський покерист виграв і в якості додаткових призових отримав степ-сателіт до Мейну WSOP за $54.

Читати також: Бразилець перетворив 100$ в 265 000$ на WSOP Online

У сателіті за 54$ росіянину вдалося зайняти дев'яте місце і виграти один з 15-ти квитків в наступний степ-сателіт за 525$. У ньому "ivridich" знову потрапив в призи і отримав квиток в Day 1B Мейн Івенту WSOP.

Але повністю щасливого кінця у цій історії не сталося. На жаль, росіянин не пройшов у другий день ME WSOP і не потрапив в призи. Проте, гравець витратив всього 2,70$ і зіграв в Головній Події Світової серії покеру, де отримав незабутні враження від гри.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.