Run it Once Poker запустили свій власний вбудований HUD


Покер-рум Run It Once регулярно радує своїх гравців різноманітними оновленнями. На початку серпня в цьому покер-румі запустили щоденний лідерборд з призовим фондом 12 500$.

Проте, на Run It Once не обмежилися подібними акціями і вирішили не відставати від своїх топових конкурентів з мережі GG Network (GGпокерок, GGPoker).

Після чергового оновлення в клієнті покер-руму за ігровими столами з'явився вбудований HUD під назвою HeroIQ.

За аналогією зі Smart HUD в мережі GG Network, статті в HeroIQ будуть відображатися після 10-ти зіграних роздач.

Читати також: LeadRboards Booster на RIO Poker: призи для всіх учасників

Гравцям буде доступно три статистичних показника: VPIP і PFR, а також стиль гри покериста. Всього буде відображатися 7 різних стилі гри: Tight Passive, Loose Passive, V Loose Passive, Tight Aggressive, Loose Aggressive, V Loose Aggressive, Very Tight.

Очевидно, що все більше покер-румів буду впроваджувати за своїми столами вбудовані HUD-и, оскільки він не порушує можливості чесної гри і не дає особливої ​​переваги перед опонентами.

Проте, для більш досвідчених гравців це дасть можливість швидше збирати інформацію про своїх суперників.

З огляду на той факт, що в останні роки топові покер-руми вводять все більше заборон на допоміжний софт, впровадження вбудованих HUD-ів є компромісним рішенням як для покер-румів, так і для покеристів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.