Руслан Ришко виграв свій перший браслет WSOP і 282 580$ призових


На GGпокерок завершився один з останніх браслетних турнірів з відносно невеликим бай-іном у 210$ і гарантованими призовими у 2 000 000$.

Івент #32: $210 WSOP Bounty Double MILLION$ мав досить широку структуру стартових флайтів і завдяки цьому зібрав 14 162 входи.

Це дало можливість істотно перевищити гарантію турніру і сформувати остаточний призовий фонд івенту в розмірі 2 832 400$.

WSOP Bounty Double MILLION$ на GGпокерок

Читати також: Росіянин став чемпіоном ME WSOP Online 2021

Покерист з Канади Руслан Ришко зумів обійти все поле гравців і стати переможцем турніру. За перше місце він отримав браслет WSOP, а також 194 090$ (зокрема баунті 88 480$).

Раннер-апом виявився гравець з Сербії Алесь Лексе з призовими в 105 310$ + баунті 13 960$. До фіналки турніру вдалося прорватися також українському покеристу Олегу "Ad Astra" Васильченко, він посів восьме місце з виплатою 17 740$ і ще 8 400$ він заробив за вибивання своїх суперників.

Якщо не враховувати баунті, то всього виплати отримало 1 500 гравців, при мінімальних призових у 239$.

У фінальній роздачі браслетного івенту Ришко зарейзив з батону з 5♠-5♦, а Лексе зробив трибет олл-ін, маючи на руках A♠-4♣. На дошку поклали 8♠-8♣-3♦-2♥-6♠. В результаті пара п'ятірок Рішко встояла і він став чемпіоном турніру.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.