Самюель "€urop€an" Вусден – переможець High Roller Single Event за 5 200$

Самюель "€urop€an" Вусден 2020

Самюель "€urop€an" Вусден став одним з найбільших переможців PokerStars в ці вихідні. Чергову перемогу в своїй кар'єрі фінський покерист оформив в турнірі High Roller Single Event за 5 200$.

98 учасників боролися за призовий фонд 500 000$ і лише 11 з них виявилися в призах. Незадовго до призової зони гру покинули такі відомі покеристи, як Артур Мартиросян, Лекс Вельдхус, Стів О'Двайер, Lena900, Федір Хольц  та інші. Список можна продовжувати довго, адже в цьому івенті зіграла ціла плеяда зірок покеру.

Коннор Дріннан, який провів феноменальний SCOOP 2020-го року, став баббл-боєм цього івенту. За фінальним столом Білорусь вболівала за успіх Микити Бодяковського і Віктора Малиновського.

Читати також: PokerStars запустили онлайн-сателіти до серії EPT Сочі

Бодяковський обмежився сьомим місцем і виграшем 25 460$. Малиновський затримався в турнірі трохи довше і в підсумку зупинився на четвертому місці, завдяки чому забрав виграш 55 150$.

На третьому місці опинився Бенджамін "bencb789" Ролле. Його з гри вибив Самюель "€urop€an" Вусден, який за підсумками став переможцем турніру. Самюель забрав 199 490$ призових, які є далеко не рекордними в його покерній кар'єрі.

Результати High Roller Single Event за 5 200$

High Roller Single Event за 5 200$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.