Сашу Ліу з Omaha Squad образив канадський покерист Даніель Емблтон


Далеко не завжди покеристи можуть гідно прийняти свою поразку і визнати, що комусь вдалося їх обіграти.

Попри той факт, що сексизму в покерній спільноті стає все менше – деякі гравці усе ж не можуть позбутися власних стереотипів.

Нещодавно в англомовному ком'юніті вибухнув скандал, пов'язаний з канадським покеристом Даніелем Емблтоном і покеристкою родом з Тайваню і членом команди Omaha Squad на GGпокерок – Сашею Ліу.

Читати також: GGпокерок створили команду професіоналів OmahaSquad

Річ у тім, що Емблтон програв значну суму Ліу за одним зі столів з Омахи. Після своєї прикрої поразки він не зміг із цим змиритися і вирішив написати покеристці в особисті повідомлення Інстаграму декілька образливих листів. Один з таких листів містив приблизно такий меседж: "сподіваюся ти підхопиш корону, мерзото!".

Звісно, що Ліу не могла проігнорувати такі "любовні листи" від Емблтона і виклала фото їх листування у своєму Твіттері та Інстаграмі.

«Я вже неодноразово стикалися з такими неадекватними реакціями від гравців. І це в нинішній час! Я вважаю, що така поведінка в покерній спільноті є неприйнятною» – прокоментувала покеристка.

Канадський гравець, своєю чергою, зіштовхнувся із хвилею зворотних образ від прихильників і шанувальників Саші. Даніель навіть поміняв свою аватарку в надії, що це допоможе обдурити хейтерів.

Все ж, ніякі хитрощі Емблтону не допомогли і йому довелося публічно вибачитися перед Ліу за неналежну поведінку.

Покеристка своєю чергою пробачила своєму кривднику і видалила всі свої публікації, пов'язані з їх конфліктом. Безліч шанувальників покеристки заявили, що вона надійшла з Емблтоном занадто м'яко і що Даніель вибачався нещиро, а лише для того, щоб уникнути публічного презирства.

Сама Саша Ліу заявила, що кожен може зробити помилку і сказала, що необхідно забути про конфлікти та рухатися далі.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий