Сателіти до MILLIONS Cyprus на PartyPoker: відбір за один цент

Сателіти до MILLIONS Cyprus на PartyPoker

У вересні на Кіпрі пройде етап серії Millions. У гравців ПатіПокер є можливість потрапити на живу серію за допомогою сателітів.

У сателітах можна виграти пакет в головний турнір Millions NC. Сателіти стартували з 26 липня і проходитимуть на ПатіПокер цілий місяць.

Ви можете почати відбір з самого початку і це буде коштувати вам всього один цент. Повністю шлях до пакету виглядає наступним чином:

$0.01 Центрол →$1,65 Feeder 1 (1/16 фіналу)→$6,60 Phase 1 (1/8 фіналу) →$33 Phase 2 (1/4 фіналу) →$162 Phase 3 (полуфінал) →Недільний фінал (не можна внести прямий бай-ін)
(10 квитків в Feeder GTD)(20 квитків в Phase 1 GTD)(20% поля проходить в Phase 2)(20% поля проходить в Phase 3)(10% поля проходить в фінал)2 пакети на MILLIONS NC гарантовано

На стадіях до півфіналу покерист може зареєструватися в будь-яку цікаву для нього фазу.

У пакет Millions NC входить:

  • Бай-ін в МЕ MILLIONS North Cyprus 5 300$
  • Проживання в п'ятизірковому готелі
  • 950$ готівкою на дорожні витрати

Володарі MILLIONS Passport зможуть витратити його для участі в кіпрській серії. Вартість паспорта 10 000$, а вартість путівки 9 000$. Тому при використанні «Паспорту» для участі в MILLIONS NC, власники «Паспорту» отримають на витрати не 950$, а 1 950$.

Фінали стартують щонеділі о 22:00 і в призовому фонді кожного з них 2 пакети на Кіпр. У фінал не можна внести прямий бай-ін, так що приєднуйтесь до відбору, всім удачі!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.