Ще більше новин, навчальних матеріалів та розіграшів від Cardmates

Україномовна покерна спільнота на Кардмейтс продовжує зростати і команда нашого сайту приготувала для усіх українських користувачів невеликий подарунок.

Уже зараз ви можете підписатися на розсилку україномовної версії Cardmates та отримувати всю актуальну покерну інформацію: новини, статті, навчальні матеріали та розіграші квитків – українською мовою.

Так, так, ви не помилилися. Тепер україномовний покерний контент став ще доступнішим. Для того, щоб підписатися на розсилку української версії, достатньо перейти за спеціальним посилланням і залишити на цій сторінці свою адресу електронної пошти.

Читати також: В Україні видали першу ліцензію гемблінговому оператору

Раніше усі україномовні користувачі нашого сайту могли отримувати сповіщення про свіжі новини на Cardmates здебільшого через російськомовну версію завдяки спеціальній розсилці.

Ця розсилка вела на російськомовний сегмент Кардмейтс, а вже далі користовачі мали змогу перейти на українську версію та ознайомлюватись із покерним контентом рідною мовою.

Український онлайн-покер (і не тільки онлайн) стає ближчим з Cardmates. Підписуйтесь на розсилку україномовного контенту, дізнавайтесь про нові навчальні матеріали, актуальні розіграші та будьте в курсі усіх новин покерної спільноти!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.