Ще один болючий кулер для Бріна Кенні призвів до програшу 934 500$


Майже рік тому ми писали про те, як відомий американський гравець і один із найбагатших успішних покеристів у світі Брінн Кенні став жертвою кулера з натсовим фулл-хаусом.

Нещодавно ситуація повторилася, цього разу під час популярного покерного телешоу High Stakes Poker.

У роздачі брали участь: американський бізнесмен індійського походження Кріш Менон, власник служби доставки DoorDash Стенлі Танг та безпосередньо Кенні.

Читати також: Імсіровіч обіграв Кенні у хедз-апі турніру Seminole RRPO High Roller

У доленосній роздачі було розіграно рекордний банк за весь сезон даного телешоу в розмірі 934 500$. Все почалося зі страдла до 2 000$ від Танга, у відповідь на який Менон зарейз до 7 000$ з парою сімок.

Брін Кенні з одномасними 9-6 затрибетив до 20 000$. Стенлі Танг скинув, а Кріш Менон зрівняв і покеристам роздали різномасний флоп 6-5-6. Кенні поставив контбет в 30 000$, Менон зробив кол і на тьорні випала п'ятірка, яка закрила Бріну Кенні фулл-хаус. Кенні продовжив добирати зі свого суперника, поставивши 80 000$, проте Менон зарейзив аж до 200 000$.

Звісно що Брінн зрівняв ставку. Проте на рівері випала сімка, яка дала Крішу старший натсовий фул-хаус. Тут уже Менон запушив 215 000$, що залишилися. Для Кенні це був легкий кол, проте він одразу ж програв банк у розмірі 934 500$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.