Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Що робити на ререйз на тьорні або рівері + розіграш на ПокерДом


Коли ми стикаємося з рейзом на терні або рівері, нам слід діяти обережно. Хоча рейз на тьорні або рівері може бути
поляризований, шляхом включення як слабких рук (блефи і напівблефи), так і сильних вел'ю-рук, на мікролімітах це, як правило, другий варіант.

Оскільки більшість рейзів на тьорні на мікролімітах робляться на вел'ю, для таких ситуацій була виведена теорема – Теорема Балуги. Про цю тему ми й розповімо в нашому новому відео (російською мовою), приємного перегляду!


Розіграш турнірних квитків від PokerDom пройде 21 грудня, дивіться на 21-й секунді відео. Коментарі зі своїм ніком залишайте винятково під відео на Youtube.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі (1)
Україна notsurprisedme
Без статусу

Дуже крутий фільм. Всім рекомендую.Дуже крутий фільм. Всім рекомендую.Дуже крутий фільм. Всім рекомендую

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.