SCOOP 2020: Оле Шеміон перемагає, Неймар в призи не потрапляє

Оле Шеміон 2020

Оле Шеміон оформив другу перемогу на SCOOP 2020 і четверту в цілому за весь час проведення SCOOP. За фінальним столом йому протистояли справжні майстри покерної гри, проте німець зумів здобути перемогу.

Всього турнір SCOOP-102-H зібрав 118 входів, які забезпечили призовий фонд понад 1 000 000$. Призова зона включала в себе 15 місць, але в ITM не пройшли багато відомих професіоналів.

Серед цих професіоналів затесався і професіонал в іншій області спорту: футболі. Чемпіонат Франції завершили достроково через коронавірус і у гравця французького ПСЖ є багато часу щоб грати покерні турніри.

Читати також: Колишній гравець Арсеналу: «Я програв в покері 6 000 000£»

Йдеться про Неймара, який також взяв участь в івенті. Футболіст зумів потрапити в топ-30 фіналістів, але це не гарантувало йому призову виплату, так як виплати отримали лише 15 фіналістів.

Неймар 2020

На жаль, статистика Неймара на сайті SharkScope прихована і не можна подивитися його результати на SCOOP, але якби він виграв великий турнір ми б це точно помітили.

Поки що футболіст нарощує свої покерні навички та для нього це дуже корисно. Андре Аккарі раніше повідомляв, що Неймар планує після закінчення футбольної кар'єри піти в покер.

Події фінального дня

Повернемося до нашого турніру SCOOP-102-H, а точніше до зони бабблу. У цей момент вирішувалося хто стане баббл-боєм і піде ні з чим, а хто хоча б отримає мінімальну виплату 21 000$.

Гравцем, якому не пощастило став Микита "fish2013" Бодяковський. Цього разу білорус пішов ні з чим, на відміну від турніру суперхайролерів на ПатіПокер, де він зайняв четверте місце і виграв 160 000$.

Незадовго до фінального столу гру покинули Федір Хольц (14-е місце і 21 000$), Адріан Матеос (13-е місце і 21 000$), білоруський чемпіон МЕ SCOOP 2020 "alexgirs" (11-е місце і 27 000$) і Майкл Адаммо, який замкнув десятку фіналістів і отримав за це 27 000$.

Далі почалася найцікавіша й найважливіша фаза будь-якого покерного турніру: фінальний стіл. Шістка фіналістів підібралася що треба:

  • Оле Шеміон
  • "Megaliciou $$$"
  • Віктор Малиновський
  • Стів О'Двайер
  • Серхі Рейха
  • Даніель Дворесс

Першим цю компанію покинув канадський суперхайролер Даніель Дворесс на шостому місці. Далі відпочивати відправився Серхі Рейха, а потім настала черга Стіва О'Двайера. Цього разу призер багатьох турнірів обмежився четвертим місцем і виграшем 120 000$.

Віктор Малиновський склав свої повноваження в якості активного учасника івенту на третьому місці і залишив двох гравців для визначення переможця: "megaliciou$$$" і Оле Шеміона.

В хедз-апі сильнішим виявився Оле Шеміон, для якого ця перемога на SCOOP 2020 стала вже другою. За свій тріумф німець отримав в два рази більше призових, ніж в попередньому турнірі: 258 000$.

Результати турніру SCOOP-102-H

Турнір SCOOP-102-H

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий