Сексизм на WSOP? Марію Коннікову та Марію Хо не пустили до ігрової зали

Маірія Коннікова та Марія Хо

Переможниця покерного-шоу Game of Gold Марія Хо та авторка бестселера про покер Марія Коннікова зіштовхнулись з дуже неприємною ситуацією на WSOP 2024. Як розповіла Коннікова у своєму блозі у перший же день серії, під час повернення до зали після чергової перерви її та Марію Хо зупинив на вході охоронець, з яким у жінок відбулась наступна розмова:

— Сюди можуть проходити лише гравці у покер. Вам доведеться піти.

— Ми і є гравці в покер, — відповіла Коннікова.

— Мені потрібно, щоб ви надали якісь документи, — сказав охоронець.

— Ви усвідомлюєте, що зупинили єдиних жінок у залі? - запитала охоронця Коннікова.

На це охоронець обурився й почав доводити, що це його робота — він повинен зупиняти кожного. Але цікаво, що саме в цей час повз них спокійно проходили інші покеристи — тільки чоловіки — яких ніхто не зупиняв.

Одним з гравців, що йшли повз, виявився Девід Вільямс, який разом з Хо брав участь у шоу Game of Gold, він звернув увагу на дивну ситуацію і поспішив на допомогу Маріям. Його поява і командний тон охолодили запал охоронця й він пропустив покеристок у зал.

Пізніше Марія Хо написала партнерці по нещастю: «Я в шоці. Не можу повірити, що це сталося». На що Коннікова з гіркотою відповіла: «Я теж була шокована. Але чи можу я повірити в те, що сталося? На жаль, більш ніж...»

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.