Селіна Лін і ще четверо покеристів йдуть з команди PokerStars


Кінець минулого року і початок нового знаменується масовим відходом амбасадорів ПокерСтарс. У слід за Михайлом Шаламовим і Крісом Манімейкером команду "червоно-пікових" вирішила покинути ще одна відома покерістка.

Китаянка Селіна Лін, яка представляла команду Старзів понад десять років виклала у своєму Твіттері "прощальний пост", в якому заявила, що залишає команду амбасадорів ПокерСтарс.

У своєму зверненні до шанувальників вона зазначила, що це були "приголомшливі роки", коли вона подорожувала по всьому світу і грала в покер з нашивками Старз.

Читати також: Кріс Манімейкер вирішив покинути команду PokerStars

За словами Лін, тепер вона хоче більше часу проводити з улюбленими людьми та вона сподівається, що у 2021 році вона буде мати більше можливостей для цього.

Селіна Лі також відома в покерному ком'юніті як "азійська королева покеру", вона також двічі вигравала піки ACOP (Asia Championship of Poker) в 2013 і 2016 році. За всю свою кар'єру покеру вона заробила понад 1 029 000 $ в живих турнірах.

Вихід Каліду Соу ​​і стрімерів OP-Poker​


Крім Селіни, команду Старзів також вирішив покинути професійний покерний гравець з Франції Каліду Соу, який заробив за всю свою кар'єру 1 820 000 $ в живих турнірах.

Каліду був відносно новим Амбассадор покер-руму, оскільки він приєднався до команди PokerStars Pro лише в позаминулому році.

Проте, крім основних амбасадорів, з ПокерСтарс вирішили піти троє їх стримеров з команди OP-Poker. Мова йде про Ніке Уолш, Єві Реберк і Джеймса Маккензі.

Ці стримери за аналогією з Каліду стали членами команди Старзів в 2019 році. У них так і не вийшло закріпитися серед стримеров топового покер-руму і вони були не дуже популярні.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.