Сем Грінвуд переміг у турнірі PCA Super High Roller за 250 000$

​На Багамських островах в Насау в даний момент проходить велика турнірна серія PokerStars Caribbean Adventure і в її рамках вже встигло пройти безліч великих івентів з величезними призовими.

Звичайно ж, на подібні фестивалі, як мухи на мед, злітаються популярні хайролери з усього світу, серед яких варто виділити канадського покер-про Сема Грінвуда.

Попри той факт, що покерист входить до топ-25 найкращих гравців, минулого року він нагадав про себе своїм шанувальникам хіба що на серії Triton Poker Super High Roller на Кіпрі, де переміг у турнірі за 50 000$ і став раннер-апом у двох івентах за 30 000$ та 75 000$, заробивши загалом на тому фестивалі 1 819 270$.

Читати також: Сем Грінвуд потрапив у хедз-ап турніру хайролерів Powerfest

Звісно, що коли почалася серія PCA – Грінвуд вирушив на Багами, щоб здійснити свій черговий великий занос. І йому це вдалося, адже він зумів стати чемпіоном турніру 2023 PCA Super High Roller з дуже великим бай-іном в 250 000$ і отримати величезну виплату в розмірі 3 276 760$. Сам турнір зібрав за своїми столами поляну з 39 бажаючих позмагатися за найбільшу частину загального призового фонду в 9 498 060$.

У хедз-апі Сему Грінвуду протистояв француз Жан-Ноель Торель, який отримав у якості раннер-апу 2 137 100$, що стало його найбільшою виплатою за всю кар'єру покериста. Третє місце та 1 472 200$ призових отримав гравець з Австралії Девід Ян. За ним на четвертому місці зупинився американський покерист Байрол Каверман. Він заробив 1 092 300$.

Останнім у призи потрапив найбагатший наразі офлайн-покерист (за даними HendonMob) – Джастін Бономо. Його призові за шосте місце склали 664 900$.

Результат всього івента з'ясувався за фінальним й фінальна роздача почалася олл-іном від Жан-Ноеля, який запушив з Q♥-8♠ і отримав кол від Сема з кишеньковими двійками 2♠-2♣. Гравцям роздали наступні карти: K♣-10♠-9♦-4♦-6♠ й Сем Грінвуд виграв роздачу зі слабкою парою проти гатшота стріт-дро у Жан-Ноеля Тореля, який вирушив на друге місце.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.