Сем Грінвуд потрапив у хедз-ап турніру хайролерів Powerfest

Сэм Гринвуд

Канадський хайролер Сем Грінвуд часто грає в дорогих турнірах на PartyPoker. Днями завершився турнір хайролерів за 5 200$ c гарантією 250 000$ в рамках серії Powerfest.

У турнірі Powerfest # 23 – High Roller зібралося 60 входів, які сумарно перебили гарантію турніру і призовий фонд склав 300 000$.

Сем Грінвуд потрапив в хедз-ап цього турніру та уклав угоду зі своїм опонентом, він став Раннер-апом і заробив за друге місце призові в розмірі 69 240$.


Переможцем турніру виявився покерист з Іспанії, яких зіграв під прапором Великобританії Висунуто Боска Рамон з призовими в 76 900$.

На п'ятому місці з виплатою в 19 680$ зупинився відомий гравець з Фінляндії, якого часто можна зустріти за финалка дорогих турнірів в онлайні – Самюель Вусден.

Сьоме місце дісталося покеристів з США Еліо Фоксу, який часто грає під мексиканським прапором. Він заробив 12 990$.

З огляду на кількість входів, призова зона турніру була розширена лише до 11 місць. Одним з тих, хто отримав мінімальну виплату (на 10-му місці), був дуже успішний і відомий британський покерист Стівен Чідвік.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.