Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Семі Келопуро став кращим покеристом у онлайні за квітень цього року


Фінський покерист-хайролер Семі Келопуро дуже добре показав себе в минулому місяці в дорогих турнірах великих серій на GG Poker, PokerStars, а також PartyPoker.

Келопуро виграв настільки багато призових, що став кращим гравцем квітня за версією авторитетного покерного ресурсу PocketFives.

Загальний результат фінського хайролера за минулий місяць складає понад 4 400 000$, які він заробив на серіях SCOOP 2021 і GG Spring Festival.

Читати також: Семі Келопуро виграв Super Million$ на GGпокерок

Перший великий занос Семі оформив 7-го квітня на GG Poker в турнірі GGSF Event #16-H вартістю 25 500$, в якому він зайняв четверте місце з виплатою 236 290$. В рамках цієї ж серії він виграв турнір GGSF Event #49-H з таким же бай-іном і заробив за свою перемогу 522 610$.

Він продовжив заносити в турнірах суперхайролерів, вигравши турнір GGSF Event #84-H, а також зайняв 2-ге місце в івенті GGSF Event # 109-H. Обидва турніри також мали бай-ін: 25 500$ і сумарно за перше і друге місце в цих івентах фінський гравець отримав 1 295 710$ призових.

Келопуро також непогано показав себе в дорогому турнірі з Омахи на Irish Poker Online на PartyPoker, заробивши за перемогу 34 640$. Він закріпив свою результативність виграшем в турнірі SCOOP-25-H за 1050$, де він отримав виплату в 70 550$.

Варто зазначити, що у вересні 2019 го року фінський покерист показав дуже схожий результат, коли він виграв 4 275 000$ за один лише вересень місяць.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.