Серія Knockout Masters на Pokerbet: іменні медалі та кубки для чемпіонів

На Pokerbet пройде серія турнірів Knockout Masters: іменні медалі та кубки для чемпіонів

​Відома українська покерна платформа Pokerbet оголошує сезон нокаутів! З 2 по 18 лютого у покер-румі проходитиме грандіозна серія турнірів Knockout Masters. У розкладі: 105 турнірів з Холдему, Омахи та OFC.

Щодня на гравців очікує до 7 турнірів з нагородами за вибивання опонентів. Та найголовніше – це трофеї для чемпіонів. Переможці подій KMS Bounty Masters, Secret Bounty та High Roller отримають іменні медалі, а тріумфатори Головних подій з NLH, PLO та OFC заберуть пам'ятні кубки.

Також учасникам серії обов'язково сподобаються нові турніри у цікавому форматі: Secret Bounty та щоденні Crazy Bounty. Події із «секретними нагородами» проходитимуть по п'ятницях (2,9 та 16 лютого) о 20:00. Головна особливість івентів – 50% з кожного бай-іну йде до фонду Secret Bounty. Після кожного нокауту з імовірністю 30% гравець може отримати частину від призового фонду (до 20%).​

Відсоток від призового фонду Secret Bounty та ймовірність його випадіння

% від призового фондуЙмовірність випадіння
0.75%50.75%
1%30%
1.5%10%
2%5%
3%2.5%
5%1%
10%0.5%
20%0.25%

Важливий момент – призовий фонд Secret Bounty буде спільним для всіх турнірів цього формату в рамках серії. По завершенні фестивалю Knockout Masters залишок призового фонду баунті буде розіграно серед всіх учасників у спеціальному фріролі KMS Secret Bounty Freeroll. Фрірол пройде 18-го лютого о 19:00 за Києвом.

Події Crazy Bounty проходитимуть щодня о 21:00 за Києвом. Найцікавіший момент – у цих PKO-турнірах 100% від бай-іну буде йти до призового фонду баунті.

Також в рамках серії Knockout Masters гравці зможуть поповнити банкрол та виграти додаткові трофеї у лідерборді акції KMS Турніроманія. За результатами акції 25 найкращих нокаутерів отримають приємні призи, а топ-3 на додачу заберуть іменні медалі.

Очки до лідерборду зараховуватимуться за кожен оформлений нокаут. Чим вище бай-ін – тим більше очок можна заробити.

Детальний розклад серії Knockout Masters вже доступний у лобі Pokerbet.

Pokerbet
США Доступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
7 видів бонусів на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.