Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Серія нокаут-турнірів Grand Prix KO на PartyPoker

Grand Prix KO на PartyPoker

ПатіПокер підготували для своїх гравців серію нокаут-турнірів, яка вже стартувала в ігровому лобі покер-руму. З 19 вересня по 4 жовтня в рамках серії Grand Prix KO на PartyPoker відбудеться 16 івентів із загальною гарантією понад 3 000 000$.

Бай-іни турнірів починаються від 5,50$ і закінчуються турніром хайролерів за 530$. Гарантії івентів варіюються з 15 000$ аж до івентів з гарантіями 300 000$.

Безліч турнірів серії мають широку структуру з кількома стартовими флайтами. У ключові турніри серії ви зможете відібратися через сітку сателітів, бай-іни яких починаються всього з 0,01$. Івенти проходять з урахуванням часу в різних регіонах (різні часові пояси), тому якщо ви пройшли в другий день турніру - гарантовано потрапите в призову зону.

Читати також: Стівен Чідвік виграв турнір хайролерів Poker Masters за 10 000$

Головним турніром серії стане Головна Подія з гарантією 500 000$. Мейн стартує 26 вересня і триватиме до 4 жовтня. В турнір також можна потрапити за допомогою прямого бай-іну в розмірі 109$. На додаток до МЕ будуть проведені турніри 6-Max з гарантією 250 000$ і бай-іном 55$, High Roller з гарантією 500 000$ і бай-іном 530$ і багато іншого.

Ознайомитися з повним розкладом серії ви можете в лобі ігрового клієнту або на офіційному сайті покер-руму. Всім удачі!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.