Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Серія SPL в КСП «Бостон» від PokerMatch за гарантією в 1 000 000₴

Окрім великих турнірних фестивалів в онлайні, українська покерна кімната ПокерМатч не забуває і про офлайн. На черзі серія івентів Sport Poker League (SPL), яка от от розпочнеться у Івано-Франківську.

З 20-го по 26-те березня у клубі спортивного покеру "Бостон" відбудеться чергова SPL, у рамках якої пройде чотири великих івенти із гарантованими призовими в 1 000 000₴.

половина із загального призового фонду серії (500 000₴) буде розіграно у Мейн Івенті Goverla Сup з бай-іном від 500₴, у якого Day 1A стартує уже 24-го березня.

Читати також: Вогняне колесо на PokerMatch: унікальні призи за депозит

Інші івенти серії матимуть гарантії по 100 000₴ та 200 000₴. Бай-іни в цих турнірах варіюються від 300₴ і закінчуючи PKO-івентом вартістю в 4 800₴

Повний розклад серії Sport Poker League у КСП "Бостон":

Відбіркові сателіти у Day3 Мейн Івенту Goverla Cup ​на ПокерМатч

25-го березня у КСП "Бостон" в рамках серії Sport Poker League стартує Day3 турніру Goverla Cup вартістю в 10 000₴. Проте, гемблери можуть потрапити у цей івент значно дешевше, завдяки відбірковим турнірам та степ-сателітам в покер-румі PokerMatch.

Вони стартують від 15-го березня й розпочнуться зі степ-сателітів по 5€. Пройшловши Stage 1 покерист буде автоматично зареєстрований у Stage 2. Якщо гравець не захоче використовувати виграний квитоу у другу стадію, то його обміняють 25€ вже після закінчення серії Sport Poker League.

Нижче в таблиці наведені основні деталі по відбірковим турнірам у Goverla Cup Day3:

НазваДата і час (за київським часом)ВартістьПризові
[SPL Goverla Cup] Stage 1З 15-го по 17-те березня о 20:00;
З 19-го по 21-ше березня о 20:00.
5€2 квитки в Stage2 [SPL Goverla Cup] 
[SPL Goverla Cup] Stage 218-го та 22-го березня о 20:0025€1 квиток у Day3 Goverla Cup Main Event
Усі покеристи, які зуміли пройти відбіркові етапи в Мейн Івент серії мають зайняти своє місце за столом турніру 25 березня о 16:00 в КСП "Бостон", що знаходиться на Південном бульварі, 20/1. Важливо: для участі в фінальному етапі Goverla Cup необхідно обов'язково пройти процедуру верифікації. Перед турніром гравець повинен буде надати документ, що посвідчує особу, організаторам серії. Удачі за столами!
Найбільший покер-рум Східної Європи
PokerBet
США Доступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.