Серія суперхайролерів Triton Poker в Лондоні скасовано через COVID-19В кінці березня стало відомо, що представники великої серії хайролерів Triton Poker скасовують свою серію в Чорногорії через пандемію коронавірусу. Тоді ця епідемія по всьому світу була в самому розпалі і організатори не поспішали повідомляти про скасування наступних серій.

Проте, скасування наступних подій все одно продовжилось. Починаючи з 29 липня до 13 серпня в Лондоні мала пройти серія Triton Poker Super High Roller Series 2020.

Представники серії заявили, що не хочуть наражати на небезпеку здоров'я гравців і змушені скасувати і цю серію.

Читати також: Топ-5 роздач Triton Poker 2019 за 10 хвилин

Етап серії суперхайролерів Triton Poker 2020 на Лондоні був останнім з усіх запланованих серій Triton Poker, тому з упевненістю можна сказати, що ця серія в цьому році взагалі не відбулася.

У минулому році в Лондоні в рамках цієї серії відбувся найдорожчий івент за всю історію покеру. Цього року у організаторів серії також були досить амбітні плани, Triton Poker у співпраці з PartyPoker навіть запустили свій власний рейтинг Гравець Року.

Швидше за все, великих серій такого масштабу в цьому році ми вже не побачимо. Цілком ймовірно, що організаторам серії пощастить більше в наступному році.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий