Серію Triton Poker Cyprus було скасовано через смерть їх амбасадора


У покерній спільноті час від часу трапляються сумні події, пов'язані зі смертю відомих гравців. Проте найчастіше ці покеристи віком, проте в недавній ситуації нещастя сталося з молодим гравцем.

У віці 39 років несподівано помер покерист із Малайзії та амбасадор Triton Poker – Іван Леоу. Гравець був важливою частиною покерної спільноти і донедавна радував своїх шанувальників свіжими заметами.

Він часто любив пограти в Шорт Дек у великих хайролерських турнірів. На початку квітня він став раннер-апом турніру Triton Cyprus #4 – 75 000$ No-Limit Hold'em Short Deck, де зумів заробити 699 500$.

Звістки про несподівану смерть покериста застали спільноту прямо під час чергової серії Triton Poker Cyprus, у турнірах якої Леоу також брав участь.

Читати також: Канадський хайролер Метт Марафіоті помер у віці 33-х років

Раптова смерть покериста змусила організаторів Triton Poker (Пола Фуа та Річарда Йонга) скасувати всі турніри серії та призупинити поточний івент по Шорт Деку.

«Іван був надзвичайно популярним членом родини Трітон. Він був теплим, щедрим і дуже веселим як за столом, так і поза ним, а також вірним другом. Крім того, він був фантастичним гравцем у покер, пристрасно захопленим грою. Іван був дуже особливою людиною, яка жила повним життям, завжди посміхалася і любила покер. Його щиро не вистачатиме його сім'ї, друзям і всім, хто мав задоволення познайомитися з ним» – заявили Фуа та Йонг.

Дізнатися причину смерті молодого покериста поки що не вдалося. Що стосується самого Леоу, то за всю свою покерну кар'єру він заробив понад 13 000 000$ в живих івентах. Свої найбільші призові в 2 460 000$ він отримав за місце раннер-апу в турнірі No Limit Hold'em – SHRB Europe Main Event за 250 000$. Багато популярних покеристів-хайроллерів вже висловили свої співчуття з приводу смерті Леоу в соціальних мережах.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.