Шкільний вчитель математики виграв понад 73 000$ у покерному турнірі

Шкільний вчитель математики з Арканзасу виграв чемпіонський перстень та 73 000$ у покерному турнірі

​Як відомо, покер об'єднує за столами представників будь-яких професій: адвокатів, продавців, лікарів чи навіть наркобаронів. Шкільні вчителі також не виключення – днями на одній з покерних серій викладач математики, на ім'я Тодд Такер забрав головний трофей та солідну суму призових.

Вчитель середньої школи вдало застосував свої знання у Головній події RunGood Poker Series, що проходила у Талсі (штат Оклахома). Посівши перше місце, чоловік разом із титулом та чемпіонським перснем отримав 73 000$.

В останній день триденного Мейну гра тривала близько 11-ти годин. Загалом подія зібрала 558 входів та 390 600$ призового фонду – після свого тріумфу втомлений вчитель розповів, що витратить більшу частину свого виграшу на улюблених доньок.​

«Я простий сім'янин з Арканзасу, викладаю математику у середній школі Алми. У мене є дві дівчинки, які мають багато мрій, тому більшу частину грошей я витрачу на їх втілення», – розповів Такер.

Також Тодд показав свій талісман – впродовж гри він не знімав з руки яскравий браслет, зроблений для нього доньками. У якості кардхолдера чоловік використовував монету, яку йому подарувала католицька спілка вчителів. Не дивно, що з такими потужними амулетами саме він виграв цей Мейн.

Це другий за величиною виграшу результат для шкільного вчителя. Минулого року чоловік оформив бесткеш, посівши четверте місце в одному з турнірів WSOP Circuit (97 797$). Цілком можливо, що занос мрії чекає на Такера попереду – чемпіон також отримав пакет Dream Seat, завдяки якому він може відібратися до фріролу від PokerGO з гарантією 1 000 000$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.