Шон Діб приєднався до клубу володарів шести браслетів WSOP

​Популярний американський покерист Шон Діб останнім часом все частіше згадується в різноманітних заголовках англомовних покерних ЗМІ. Перш за все це пов'язано з його парі, яке він украв із Біллом Перкінсом. Покеристи побились об заклад на 1 000 000$, що Дібу вдасться зменшити кількість підшкірного жиру з 40% до 17%.

Наразі парі триває і Шон завзято намагається виконату умови суперечки та схуднути. Вочевидь, його заняття спортом допомогли йому в одному з турнірів Всесвітньої покерної серії.

До сьогоднішнього дня, покерна спільнота налічувала 17 шестикратних володарів золотих браслетів WSOP і вже зараз до цього клубу приєднався і Шон Діб, якому вдалось перемогти в івенті 8-Game вартістю в 1 500$.

Турнір WSOP 2023 Event #27: 1 500$ Eight Game Mix

Івент зі змішаних дисциплін накопичив поле з 789, які разом сформували фонд призових у 1 053 310$, а призова зона розширилась до 119 місць з мінімальними виплатами по 2 400$. Шон Діб зумів обіграти всіх своїх опонентів та отримати 198 850$, а також свій шостий браслет WSOP. 

Ранер-апом турніру став покерист із Бразилії ​Алоїзіо Дурадо, який заробив на другому місці 122 910$. Остання роздача івенту проходила в форматі Безлімітного Холдему.

Бразилець мав кишенькову пару дам (Q♣-Q♠) проти різномасних король-десять (K♥-10♣) у Діба. Флоп вийшов 2♦-2♠-5♦ і Дурадо продовжив ставити на вел'ю, а Діб зробив кол, щоб спіймати десятку (10♦) на тьорні. Бразилець поставив контбет і отримав кол від американця, після чого на рівері поклали ще одну десятку (10♥), яка суттєво змінила хід роздачі. 

Алоїзіо зробив велику ставку, але був вимушений зрівняти 3-бет олл-ін від Шона. У результаті Шон Діб зібрав фулл-хаус на рівері та став чемпіоном турніру. Після своєї перемоги Діб дав коротеньке інтерв'ю:

«Я нічого не навчився. Моя гра в покер залишилась моєю грою в покер. Я зробив ставку на втрату ваги перед WSOP. Мені дуже хотілося стати гравцем року. До біса, я міг би навіть лідирувати просто зараз, а якщо ні, то принаймні бути поруч з Чадом Евелажом. Тому я збираюся боротися далі. Пройшло вже два тижні серії, а таке відчуття, що все майже закінчилося. Я з нетерпінням чекаю решту турнірів» – заявив покерист.

Свій тріумф Шон Діб вирушив святкувати до спортзалу, на бігову доріжку. Відповідний фотозвіт він опублікував на своїй сторінці в Твітері. Бразилець Алоїзіо Дурадо був єдиним не американцем, який потрапив за фіналку турніру. До фінального столу потрапило лише шестеро покеристів.

Результати фіналки турніру WSOP 2023 Event #27: 1 500$ Eight Game Mix

МісцеПокеристВиплата
1Шон Діб198 850$
2Алоїзіо Дурадо122 910$
3Кайл Ломан84 320$
4Джон Банч58 880$
5Даніель Стреліц41 860$
6Крейг Каррілло30 310$
WSOP.com
США Доступно для гравців з вашої країни
2.8 / 5.0
Непогана
репутація
від cardmates.ua
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.