Шон Діб: «Шкода, що в молодості не вчився грати кеш»

Шон Діб

За прикладом Даніеля Негреану, який написав та опублікував листа собі молодому, інший покер-про Шон Діб також вирішив звернутися через часи до самого себе. І ось що в нього вийшло:

«Дорогий Шон. Ти тільки починаєш грати у покер. Тобі здається, що ти просто розриваєш, але це ілюзія. Навіть не уявляєш, у яких погано та зараз катаєш. Якби правда грав сильно, ти б вигравав набагато більше. Коротше, ти поки що фіш!

Знаю, що агресія приносить тобі гроші. Ти ставиш, рейзиш, пушиш — і все працює, доки люди фолдять набагато більше, ніж колять. Але так буде не завжди. Втім ти розберешся, підлаштуєшся, навчишся грати краще. Так що я дам всього 3 маленькі поради. По-перше, твій банкролл-менеджмент жахливий, виправляйся. По-друге, досить давати гроші всім, хто просить. По-третє — будь скромніше.

А ще ти маєш усвідомити наскільки ти зараз щасливий. У сім'ї хороший бізнес, так що будь-якої миті, якщо в покері щось не вийде, можеш просто піти працювати туди. Є квартира, машина, які ніхто не відбере. Усвідомлюєш, яка це потужна подушка безпеки? Майже ніхто такого немає. Мабуть, тому ти такий сміливий за столом, до речі!

Але з покером зав'язувати не доведеться. Гра дасть тобі все. Зустрінеш багато класних людей завдяки грі — у тому числі свою чудову дружину. Будь-яких упирів, правда, теж, але хороших людей буде набагато більше. А ще ти побачиш світ!

І навіть даунстриків якихось жахливих не буде. І тільки про одне шкодуватимеш — що не приділяв достатньо уваги кешу. Там і долар на годину вищий, і дисперсія нижча.

Що стосується здоров'я та дієти… бог з тобою, живи як живеш. Стільки гринда попереду, і я не можу на повному серйозі тебе переконувати катати по 16 годин, а потім у спортзал пертися. Так що від долі не втечеш (але спробуй все-таки їсти менше жирного та шкідливого). Потім схуднеш красиво, це теж буде ціла історія (Дякую, Білл Перкінс). І останнє — будь ввічливіше з людьми у твіттері».

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.