Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Шон Діб відмовився виплачувати гроші за суперечку з Тоні Майлзом

Шон Діб 2021

Три роки тому Шон Діб побився об заклад з Тоні Майлзом: раннер-апу ME WSOP 2018 потрібно було пройти до другого раунду шоу American Ninja Warrior. У цьому шоу люди міцної статури проходять складну смугу перешкод.
Майлз поставив на свою перемогу 5 000$ і за умовами угоди Тоні міг отримати різні суми за виконання цього завдання:

  • Якщо виграє парі в перший рік - отримає 25 до 1 (125 000$)
  • Якщо виграє парі другого року - отримає 20 до 1 (100 000$)
  • Якщо виграє парі в третій рік - отримає 15 до 1 (75 000$)

Читати також: Ден Сміт поставив будинок на перемогу в парі з фентезі-футболу

У 2019 Тоні брав участь у відборі, але покинув проект на третьому випробуванні. Наступний рік через коронавірус шоу не проводилось, але це зарахували як другий рік. І ось, нарешті, з новими силами Майлз приступив до свого останнього шансу.

Тоні Майлз 2021

З третьої спроби Тоні вдалося пройти чотири перешкоди, після чого відбулося його падіння у воду. Але завдяки своїй швидкості і довжині дистанції Майлз пройшов до другого раунду і потрапив до тридцятки найкращих гравців на цьому етапі.

Здавалося б, умова виконана - Майлз у другому етапі, але Діб так не вважає. Тоні парирує тим, що в умовах парі не було вказано як саме потрібно пройти до другого етапу,

Історія закінчилася тим, що Шон заблокував Тоні в соц. мережахі відмовився виплачувати 75 000$. Раннер-ап МЕ WSOP вирішив не засмучуватися і заплатив Шону Дібу 5 000$, після чого подякував за корисний досвід, який він отримав на шоу American Ninja Warrior.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.