Шон Діб захворів Covid і грає турніри WCOOP в мексиканській лікарні

Шон Діб 2020

Шон Діб грає однаково успішно, як в онлайн-покер. так і в офлайн. І в першому і в другому випадку його загальні виграші переступили позначку в 7 000 000$. Шон також є одним з лідерів за кількістю перемог на WCOOP: їх у нього цілих 8.

Покеристу не терпиться скоріше виграти черговий кубок в онлайні на ПокерСтарс. У вересні Діб активно гріндив турніри WCOOP, навіть незважаючи на те, що він захворів Covid-19.

Діб підхопив вірус в Мексиці, ще коли грав Світову серію покеру. До останнього покерист сподівався уникнути госпіталізації, але в підсумку все одно виявився в мексиканській лікарні.

На своїй сторінці в Твіттері Діб написав наступне:

«Ти не можеш назвати себе справжнім гріндером WCOOP, якщо не граєш однією рукою 10 столів на тачпаді в мексиканській лікарні при цьому хворіючи Covid-19»

Навколишнім оточенням в лікарні Шон задоволений і пише в Твіттері, що очікував гіршого. Але його побоювання не підтвердилися і він лікується у відмінній лікарні.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.